İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

324 ürün bulundu.

Akvaryum Termometresi

Akvaryumda bulunan canlıların ve bitkilerin sağlıklı bir yaşam alanına sahip olabilmesi için iki temel koşul bulunur; suyun kalitesi ve doğru sıcaklık. Su kalitesi için su değerlerinin incelenmesi gerekir. Nitrat, nitrik ve amonyaktan oluşan test kitleri suyun kalitesini ölçmeye yardım eder. Dijital, LCD ve yüzen termometre ürünleri ise suyun doğru olan sıcaklıkta kalmasını sağlar. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun alternatifleri ÇiçekSepeti akvaryum test termometre sayfasında bulabilirsiniz.

Akvaryum Kitleri ile Canlılara Sağlıklı Bir Ortam Hazırlayın

Akvaryumun hijyeni ve balıkların daha iyi bir yaşam sürmesi açısından birbirinden farklı akvaryum test ve kitleri üretilir.

  • Bakır, demir, nitrat, nitrit, amonyak, sertlik ve PH gibi farklı işlevlere sahip olan testler, suyun detaylı bir şekilde değerlendirilmesini sağlar. Profesyonel birine ihtiyaç duymadan kolaylıkla uygulayabileceğiniz testler sayesinde gerekli önlemleri geç kalmadan alabilirsiniz.
  • Su testleri arasında en sık tercih edilen ürünler arasında amanyok testi yer alır. Tuzlu ve tatlı su akvaryumları olmak üzere tüm akvaryumların kullanımına uygun olan bu testler, su değerinin rahat ve kesin bir şekilde ölçülmesini sağlar.
  • Fosfat testleri ise sudaki fostat miktarını en kısa sürede ölçer. Akvaryumunuzun dekorasyonu için alacağınız ışıklandırma sistemi için ise led testi uygulayabilirsiniz.

Akvaryumun temizliğine ve canlıların sağlığına son derece önem verenler için test kiti setleri en doğru sonuçları sunar. Kapsamlı ölçüm yapan bu ip kitler, balık ve bitkilerin güvenli ve yaşanabilir bir ortama sahip olmalarına yardımcı olur. Test kitleri sayesinde günlük olarak suyun kalitesini gözlemleme şansını yakalayabilirsiniz. Özel olarak geliştirilen ürünler, ilaç kullanımından dolayı bulanıklaşan akvaryum sularında dahi net bir sonuç verir. Kitlerin içerisinde genellikle 2 adet test tüpü, 1 adet test sıvısı, 1 adet şırınga, 1 adet renk skalası, ve 1 adet stant bulunur.

En İyi Akvaryum Termometresi ile Doğru Sonuçlara Ulaşın

Akvaryum suyunun ideal sıcaklığını yakalayabilmenize yardımcı olan termometreler, akvaryumdaki canlıların daha sağlıklı ve güzel bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri açısından oldukça önemlidir.

  • Akvaryum termometre çeşitleri; vantuzla yapışan, klipsle asılan, suyun üzerinde serbest şekilde dolaşan ve dipte duran modelleri içerir.
  • Dikey ölçekli olarak tasarlanan termometreler arasında yatay olan ürün alternatifleri de bulunur. Doğru sonuçlar elde edebilmek için akvaryumun içine yüzen ve ayakta duran termometreler yerleştirebilirsiniz.
  • Termometreler arasında geniş bir yelpazeye sahip olan dijital termometre modelleri, suyun sıcaklığını hassas bir şekilde ölçer. Genel olarak pille çalışan modellerin bazıları akvaryuma kablosuz bağlanırken, bazıları ise fiziksel olarak ekrana bağlayan kabloya sahip olur.
  • Ürün çeşitliliği içerisinde hem sensörlü hem de ekran tankının içine yerleştirilen termometreler de bulunur. Tasarımsal olarak birbirinden farklılık gösteren ürünler arasında sıcaklık derecesi belirlenen seviyenin altına düştüğünde ya da üstüne çıktığında alarm veren modeller bulunmaktadır.
  • Güneş enerjisi ile çalışan dijital bir termometre ile akvaryum suyunun ısısını, santigratını ve fahrenhaytını bir arada görebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Termometre Modellerini Deneyimleyin

Çubuk ya da cam olarak bilinen termometreler genellikle 0 ila 40 derece arasında olan sıcaklıkları ölçer. Cıvalı ve camlı olarak tasarlanan termometreler uygun fiyatlı olduğu için sıklıkla tercih edilir. Çok yönlü ve kolay kullanımı ile ilgi gören cam termometreleri ister askılı isterseniz de yapışkanlı olarak tercih edebilirsiniz. Ancak hassas bir yapısı olduğu için kullanım sırasında civa kaçırmamasına dikkat etmelisiniz.

Hemen şimdi ihtiyacınız olan akvaryum test kitlerini ve termometreleri uygun fiyatlarla sipariş edebilir, akvaryum canlılarınız için ideal ortamı oluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.