İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Akyurt Çiçek Siparişi

Ankara'nın en güzel semtlerinden biri olan Akyurt, doğal güzellikleriyle herkesi hayran bırakıyor. Yüzyıllardır Anadolu'nun doğal güzelliklerine sahip olan Ankara, günümüzde yapılan çalışmalarla da yeşile ve doğaya özlem duyanları kendine çağırıyor. Doğadan bir parçayı sevdiklerine hediye etmek isteyenler ise Akyurt çiçekçi aranjmanlarından faydalanıyor. Ankara'nın birçok ilçesinde olduğu gibi Akyurt semtinde de birbirinden güzel çiçekler sevenleriyle buluşuyor. Aynı gün teslim imkanıyla özenle hazırlanan orkideler, teraryumlar, kaktüsler ve kumkuatlar hoş kokuları ve görselliğiyle evlerde yerini alıyor. Sevginin ve romantizmin simgesi olan çiçekler, özel tasarımlara sahip saksılar ile beğeninize sunuluyor.

Ankara-Akyurt Çiçekçileri

Ankara'ya 32 km uzaklıkta bulunan Akyurt ilçesi, tarihi eserler ve doğal güzellikler bakımından ziyaretçilerinin ilgisini çekiyor. 13. yüzyıla kadar uzanan tarihiyle ve İpek Yolu üzerinde bulunması nedeniyle her dönem ilgi çeken ilçe, ülkemizin başkentini ve ilçelerini merak eden yerli ve yabancı turistler tarafından her yıl ziyaret ediliyor. Höyüktepe, Kızıleşik Tümülüsü ve Kızık Göleti ile ziyaretçilerine birçok gezilecek yer vadediyor. Yüzyıllardır Anadolu'nun kalbinde yatan Akyurt ilçesi haliyle doğanın sunduğu çiçekçilik sektöründe de ön plana çıkıyor. Ankara-Akyurt çiçek siparişi vererek sayısız çiçek koleksiyonuna istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz. Çiçeksepeti'nin sunduğu online sipariş imkanı ile teslimat saatlerini dilediğiniz gibi belirleyerek mutluluğu sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Akyurt'ta!

Çiçekler sadece hediyeleşme amacıyla değil ortam dekorasyonu için de sıkça kullanılıyor. Bu nedenle zevkinize uygun bir çiçek seçmek, ortama renk ve ferahlık katabiliyor. Bir buket çiçekle gelen mutluluğun günlerce sürmesi sayesinde dargınlıkların yerini neşe ve sevinç alıyor. Ankara Akyurt'a çiçek gönder seçeneğiyle tüm sevdiklerinize hızlıca ulaşarak özel günleri tam zamanında kutlayabilirsiniz. Taze ve rengarenk çiçeklerle tasarlanan aranjmanlar gün içinde hazırlanarak ince dokunuşlar ile buluşuyor. Akyurt ilçesi çiçekçileri, tek tıkla oluşturduğunuz siparişleri geniş dağıtım ağıyla yola çıkararak memnuniyeti artırıyor. Daha önce hiç alışık olmadığınız tarzda ön plana çıkan nadide çiçekler, Çiçeksepeti'nin en iyileri arasından seçiliyor. Mesafe fark etmeksizin her adrese gönderilen tasarımlar ile siz de sevdiklerinize beklenmedik sürprizler yapabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.