Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Akyüz Gümüş ÇiçekSepeti’nde!

Tel işçiliği anlamına gelen "telkari·" sanatına; eşsiz ve özgün minimal mimarisiyle herkesin bilinçaltında yer edinen ülkemizin nadide ve kadim kentlerinden biri olan Mardin ev sahipliği yapıyor. Süryani Ustaları, özellikle son yıllardaki ülkemizin ve bilhassa da Mardin'in turizm sektörüne açılmasından sonra, unutulmaya yüz tutmuş bu eşsiz sanatın ruhunu tekrardan alevlendirmeye çalışıyor. Bu sanatı yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak amacıyla milenyum kuşağını iş dünyası için milat kabul edip 2003 yılından beri büyük sanatkar ustalardan devralarak marka hayatına başlayan Akyüz Gümüş, en sevilen geleneksel modelleri modern anlayışla buluşturuyor.

En sevilen modelleriyle Akyüz Gümüş ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da sizleri bekliyor!

Geleneksel Şıklıklığı Üzerinizde Taşıyın

Yaratıcılığa, yenilikçiliğe ve müşteri memnuniyetine önem veren Akyüz Gümüş alanındaki ürünlerin daima en iyi olanını, gerçek kalitesi ve doğru fiyatıyla ortaya koyup sizler zevkine sunuyor. Mardin'in eşsiz mimari motiflerinden ilham alarak en güzel takılarını, sanatsever ve deneyimli kadrosuyla büyük bir zevkle sizlere sunmayı ve atalarımızdan devralmış olduğu bu değerli sanatı, Akyüz Gümüş ailesi olarak yaşatıp bizden sonraki kuşaklara aktarmayı amaç ediniyor.

Siz de birbirinden şık ve kaliteli takıları incelemek ve adeta birer sanat eseri olan parçalara sahip olmak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir, en beğendiğiniz ürünleri online alışverişe özel kampanyalarla satın alabilirsiniz!