Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün

Albak ÇiçekSepeti'nde!

Bakliyat ticaretine 1983 yılında başlayan Albak fasulyeden iç baklaya, pirinçten mercimeğe kadar her türlü kuru bakliyatı tüketicilerle buluşturur. Farklı gramajlardaki Albak marka baliyat çeşitlerinden ihtiyacınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri kişisel ihtiyaçlarınız için ya da gıda kolileri hazırlamak için tercih edebilirsiniz. Albak markalı kaliteli kuru bakliyat çeşitlerini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Kaliteli ve Lezzetli Albak Bakliyat Çeşitleri

En sevilen gıda ürünlerinden olan bakliyatlar besin değerleri ve lezzetleri bakımından oldukça önemli bir yere sahiptir. Albak bakliyat çeşitleri kaliteli içerikleriyle her kesimden insanın beğenisini kazanır. Albak ürünleri arasında yer alan bakliyat çeşitlerini tek paket olarak alabileceğiniz gibi farklı içeriklerden oluşan setler halinde de alabilirsiniz. Pirinç, kırmızı ve yeşil mercimek, bulgur gibi ürün çeşitleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Geleneksel bakliyat çeşitlerini ve kinoa, chia tohumu gibi bakliyatları da keyifle tüketebilirsiniz.

Albak ürünleri arasında çeşitli baharatlar da vardır. Uzun ömürlü ve dayanıklı gıda ürünleri olan Albak markalı bakliyat ve baharat çeşitleri sayesinde mutfaklarınızı zenginleştirebilirsiniz. 1 ve 5 kg ağırlığındaki paketler halinde sunulan Albak ürün çeşitlerinden ihtiyacınıza en uygun olanlarını seçebilirsiniz. Yemek hazırlama sürecini kısaltan seçenekler sunan Albak, şehriyeli bulgur, kuru börülce ve kuru barbunya gibi ürünlere sahiptir.

Uygun Fiyatlı Albak Bakliyatları

Bakliyatlar uygun fiyatlı gıda ürünleri arasında yer alır. Albak ürünleri kaliteli içerikleri ve uygun fiyat aralıkları ile her kesimden insanın beğenisini kazanır. Albak ürünlerini kullanarak ziyafet sofraları hazırlayabilirsiniz. Markanın ürünlerini toplu halde alarak kilerlerinizde muhafaza edebilirsiniz. Kendi mutfağınızın ihtiyacını kaşılayabileceğiniz gibi Albak ürünlerinden oluşan gıda kolileri de hazırlayabilirsiniz. Yerli ürünlerden oluşan bakliyatları afiyetle tüketebilirsiniz.

Albak ürün fiyatları her bütçeye uygun seviyelerdedir. Temel gıda maddelerinden olan bakliyatları farklı gramajlardaki paketler halinde sunulur. Kaliteli bir içeriğe sahip olan bu ürünleri uzun süre bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. Geleneksel ürünlerin yanı sıra popüler bakliyat çeşitlerini de Albak ürünleri arasında bulabilirsiniz. Kampanyalardan ve indirim fırsatlarından faydalanarak Albak ürün çeşitlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı Albak ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online satın alabilirsiniz.