İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Albastar ÇiçekSepeti'nde!

Albastar markası; 1978 yılında kurulan Kısık Balık markasının altında yer alan, amatör ve sportif balıkçılık ile ilgilenenlerin yıllardır güvenle kullandığı ürünlere sahip bir marka. Albastar şimdi ÇiçekSepeti’nde!

%100 Türk markası olan Albastar; olta, yem, fener, ışıldak, misina gibi ürünleriyle profesyonel ya da amatör anlamda balıkçılık yapan kullanıcılarının her zaman yanında yer alır. Albastar, olta balıkçılığı konusunda benzersiz bir deneyim yaşamak isteyenlere hitap ediyor. Siz de uygun fiyatlı Albastar ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Albastar Ürünleri

Olta balıkçılığı ile ilgileniyor ve bunu bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız, kalitesiyle uzun ömürlü kullanım avantajı sunan Albastar ürünleriyle tanışabilirsiniz. Tekne, surf ya da bot kamışı seçenekleriyle Albastar, kullanım alanınıza göre profesyonel bir balıkçılık yapma imkanı sunuyor. İndirimli Albastar ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Albastar marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Albastar ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Olta makineleri de üreten Albastar, ekonomik fiyat politikası ve kaliteli malzemeleriyle yıllardır balıkçılıkla ilgilenenlerin favori markası. Siz de balıkçılık sporuyla ilgileniyor ve hobinizi profesyonel şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, Albastar markasıyla tanışabilirsiniz. Avantajlı Albastar fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.