İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Albüm

Sevdiklerinizle en neşeli anlarınızı ya da sevgilinizle gittiğiniz romantik bir tatilin fotoğraflarını şık bir şekilde sunmak ve ev dekorasyonunda fark yaratmak mı istiyorsunuz? Yoksa anılarınızı sadece güvenli bir şekilde uzun yıllar saklamayı mı tercih edersiniz? ÇiçekSepeti'nde tüm isteklerinize cevap verecek albüm modelleri yer alıyor. Fotoğraflarınızı dilerseniz masanızda, dilerseniz duvarınızda ya da baş ucunuzda tutmanız mümkün. Kalın ciltli ve kutulu albümleri ise fotoğraflarınızı güvenle saklamak için kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin uygun fiyatlarıyla hemen sipariş vererek şık albümlere sahip olabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Masa Üstü Fotoğraf Albümleri ve Çerçeveleri

Fotoğraflarınızı çekmecede tutmak yerine göz önüne çıkartmak istemez misiniz? Ahşap bir dönme dolapla ya da bir lavanta ağacıyla tek seferde birkaç fotoğraf sergilemeniz bile mümkün. Masa üstünde kullanabileceğiniz dönme dolaba 16 fotoğraf yerleştirebilir ve dilerseniz özel notlar da ekleyebilirsiniz. Sevgilinizle gittiğiniz bir yaz tatilinin tüm hikayesini bu dönme dolap albümüyle anlatabilir ve ona hediye de edebilirsiniz. Masa üstünde kullanmak amacıyla neşeli bir albüm arayanlar için de farklı seçenekler bulunuyor. Örneğin saksıdaki lavanta ağacına 10 farklı fotoğrafı özel mandallarla asma imkanı tanıyan renkli modeller yer alıyor. Dinamik ve eğlenceli fotoğraf albümleri arasında ise sihirli küpler öne çıkıyor. 12 fotoğraflık küplerin şeklini değiştirerek oyun oynamak ve her seferinde farklı bir fotoğraf yaratmak mümkün. 

Duvarlar İçin LED Işıklı Fotoğraf Albümleri

Fotoğrafları duvarlarda sergileme imkanı sunan çerçeveli ya da ip askılı albümler LED ışıkları ile de bir hayli dikkat çekiyor. Üçgen, altıgen, kare ya da yuvarlak formlara sahip duvar albümlerini nasıl kullanacağınız tamamen sizin yaratıcılığınıza kalıyor. 12 fotoğraf asılabilen ahşap üçgen çerçeveleri dilerseniz yan yana dilerseniz ayrı ayrı değerlendirebilirsiniz. Yaprak formundaki duvar albümüne 8 yuvarlak fotoğraf yerleştirebilir ve zarif bir çerçeveye sahip olabilirsiniz. İp askılı fotoğraf çerçevelerine ise renkli mandallarla onlarca fotoğraf asmanız mümkün. Bu tarz ipli duvar albümlerinin mandal aksesuarları da ürünle birlikte gönderiliyor. "Seni "Seviyorum" yazısını ve minik kalp çerçeveleri bir arada sunan modeller de ÇiçekSepeti'nde uygun fiyatları ile yerini alıyor. Duvar albümlerini seçerek evinizde hem renkli bir alan yaratabilir hem de zarif bir LED aydınlatmaya sahip olabilirsiniz. Seçtiğiniz duvar albümleri sizin gönderdiğiniz fotoğraflar ile hazırlandıktan sonra da size teslim edilebilir.

Fotoğraflarınızı Yıllarca Güven İçinde Saklayın

Kıymetli fotoğraflarınızı tekrar tekrar aynı kalite ile görmek isterseniz kapaklı ya da kutulu fotoğraf albümlerini kullanmanız gerekir. Fotoğrafları gün ışığından ve tozdan uzak tutarak uzun yıllar renkleri solmadan saklayabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nde yer alan seçenekleri inceleyerek özel hasır kutusuna ya da kalın bir cilde sahip olan ve 500 fotoğrafa kadar geniş saklama alanı sunan albümlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz birinci sınıf orijinal siyah kağıttan üretilen ve özel beyaz kalemi ile sunulan yaratıcı albümlerle kendi tasarımınızı da yapabilirsiniz. Fotoğrafları, ürünle birlikte gönderilen renkli bantlarla siyah sayfalara yapıştırın ve özel kalemini kullanarak sayfa üzerine romantik notlar yazın ya da çizimler yapın. Evlilik fotoğraflarınızı da nostaljik takvim yapraklı albümlerde saklayabilirsiniz. Düğün tarihinin orijinal takvim yaprağıyla birlikte gönderilen ve 20 adet düğün fotoğrafını saklama imkanı sunan bu albümü yeni evlenen dostlarınız için de seçebilirsiniz. Çocuklarınızın fotoğrafını Küçük Prens desenli ve özel kapaklı albümlerde saklamak isterseniz farklı birçok tasarıma ÇiçekSepeti sayesinde tek tıkla ve ekonomik fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizin yüzlerini ve en neşeli anılarınızı saklamak ya da sergilemek için sayısız seçenek ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor.