Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
BURADAN
BAŞLAYIN

İstanbul - Alibeyköy Çiçek

Alibeyköy semtindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Alibeyköy Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Alibeyköy semtine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Alibeyköy'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Eyüp ilçesine bağlı Alibeyköy semti için veya İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Alibeyköy Çiçek Siparişi

Eyüp’ün beğenilen mahallelerinden biri olan Alibeyköy huzurlu bir yaşamı tercih eden sakinlerin ve Eyüp’ü gezmeye gelmiş olanların ortak durak noktası olarak bilinir. Şehirlerarası otobüslerin durak noktası olduğu için kimileri için İstanbul’a gelindiğinde ilk uğranan yerdir. Pek çok insanın Alibeyköy’de yaşayan tanıdıkları ve sevdikleri muhakkak bulunur. Özel günlerde Alibeyköy’de yaşayan sevdiklerinize güzel bir jest yapmak isterseniz ÇiçekSepeti Alibeyköy ilk seçiminiz olmalıdır. Anneler Günü, Babalar Günü, yılbaşı ve Sevgililer Günü gibi bütün özel günlerde, son dakikada dahi kolayca online sipariş verebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Dünyanın en uzak ucundan dahi Alibeyköy’e çiçek göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İstanbul - Alibeyköy Çiçekçileri

Geçmiş zamanda içinde bulunan mısır tarlalarıyla ünlü olmuş olduğu için devasa bir mısır heykeliyle süslenmiş olan Alibeyköy, günümüzde tamamen şehir yapısına geçmiş bulunur. Komşu mahalleleri olan Çırçır ve Karadolap da dahil olmak üzere göçmenler sayesinde mozaik bir topluluğa sahip olan bu kısımlarda dikkat çekici kuyumcu ve tatlıcı dükkanlarına rastlayabilirsiniz.

Alibeyköy gün geçtikçe artan bir nüfusa sahiptir, bu nedenle de İstanbullu olun ya da olmayın bu mahallede mutlaka tanıdıklarınız olacaktır. İster akrabalarınız, ister arkadaşlarınız ya da  profesyonel bir ilişkiye sahip olduğunuz kişiler olsun, özel günlerde yanlarında olmak istediğiniz birileri burada yaşıyor olabilir. Fakat eğer Alibeyköy’e gidemiyorsanız ve orada yaşayan sevdiklerinize onları önemsediğinizi misler gibi kokan çiçek buketleri ya da zarif saksı çiçekleri ile belli etmek istiyorsanız Alibeyköy çiçekçileri sizin bir numaralı yardımcınız olacaktır. Alibeyköy aynı gün teslim çiçek için ÇiçekSepeti’ne uğrayarak dilediğiniz çiçeği seçebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Alibeyköy’de!

Çiçek Sepeti Alibeyköy servisi sayesinde nerede olursanız olun orada olan kişilere aynı gün içerisinde teslim edilmesi için çiçek siparişi verebilir ya da dilerseniz ileri zamanlı bir sipariş ayarlayabilirsiniz. Alibeyköy civarı için en hızlı teslimat, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve günün her saati sipariş verebilmek için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz. Aradığınız ister kırmızı goncalardan oluşmuş bir buket, ister şık bir kaktüs ya da kutu içinde bir aranjman olsun; Alibeyköy çiçek siparişi söz konusu olduğu zaman ÇiçekSepeti her adımda sizin yanınızdadır.