Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Alix Avien ÇiçekSepeti'nde!

1997 yılında kozmetik alanında geliştirdiği koleksiyonlarla kurulan Alix Avien markası, günümüzde Sora Cosmetics Group çatısı altında üretime devam ediyor. Alix Avien markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Alix Avien markası; teniniz, gözleriniz, dudağınız ve tırnaklarınız için sunduğu kozmetik ürünlerin yanı sıra, fırça kategorisinde de ürünlere sahip. Fondöten, pudra gibi ten ürünleri ile yıllardır güvenle tercih edilen Alix Avien markası; aynı zamanda far, ruj, oje ürünleriyle de kadınların güzellik rutinlerinde vazgeçilmez bir yere sahip. Siz de uygun fiyatlı Alix Avien ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İlham Veren Alix Avien Ürünleri

Paris’te kurulan Alix Avien markası, moda ve tarz anlamında buradan ilham alıyor. Nasıl göründüğünüzün değil, nasıl hissettiğinizin önemli olduğunu vurgulayan marka; ilhamı kendinizde bulacağınız ürünlere sahip. Markanın en sevilen ürünlerinden Alix Avien Maxilip Ruj, dudaklarınızı nemlendirip kışkırtıcı bir görünüme kavuştururken; Alix Avien Oje, tırnaklarınıza gereken bakımı sağlıyor. İndirimli Alix Avien ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Alix Avien marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Alix Avien ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Doğadan ilham alan Alix Avien markası; her zevke ve her tarza uygun ürünler geliştirmeye devam ediyor. Hemen her çeşit rengi ve ürünü bulabileceğiniz Alix Avien markası, keşfedilmeyi bekliyor! Siz de avantajlı Alix Avien fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.