Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Alka-Seltzer ÇiçekSepeti’nde!

Etken maddesi Asetilsalisilik asit olan Alka Seltzer tablet, vücutta iltihaba, ateş ve ağrıya neden olan biyolojik etmenleri azaltmaya yararlı ağrı kesici ve ateş düşürücü bir hazır ilaçtır. Anjin, göğüs ağrısı, felç ve kalp krizi ataklarının önlenmesi; hafif ve orta şiddetteki ağrı ve ateşin tedavisiyle ilgilidir. Ayrıca halk arasında suda eritilerek içilen Alka Seltzer, 20-25 dakika içerisinde kendinize gelmenizi ve alkolün yaratmış olduğu yıkıcı etkileri ortadan kaldırmasıyla bilinir.

Alka-Seltzer çeşitleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Alka-Seltzer’ler kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Alka-Seltzer

Alka Seltzer tıpkı Aspirin gibi çok yaygın bir ilaç. Peki bu klasik ilaçtan ilaç dışında da faydalanabileceğinizi biliyor muydunuz? Örneğin, su ısıtıcısının dibindeki kireçleri Alka Seltzer ile temizleyebilirsiniz. Keza dar boyunlu şişe ve vazoların dibini temizlemek için Alka Seltzer işinize yarar. Küçük böcek sokmalarında yine fayda sağlar. Buzdolabı kokusuna çözüm olarak da bu ilaçtan yararlanabilirsiniz. Hatta Alka Seltzer ile tuvaletinizi dahi temizleyebilirsiniz. Son olarak, tıkanan lavaboları da Alka Seltzer ile açabilirsiniz. Bu çok amaçlı kullanım da Alka Seltzer’i evlerin ilaç kutularının vazgeçilmezi kılıyor.

Online alışverişe özel indirimli Alka-Seltzer çeşitleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Alka-Seltzer’ler ayağınıza gelsin.