İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Alnis Atelier ÇiçekSepeti’nde!

Doğal taşların el emeğiyle şekillenmesi yüzyıllardır süren bir yolculuk. Hayatımızı renklendiren ve kendimizi en şık şekilde ifade etmemizi sağlayan tasarımlarıyla Alnis Atelier markası, bu geleneğin günümüzdeki en başarılı temsilcilerinden biri.

Takıları ve doğal taşları sıradan, standart ve fabrikasyon ürünler olmaktan kurtaran, kendi atölyesinde standartlaşmaya karşı özgün ve benzersiz modeller üreten Alnis Atelier en şık tasarımlarıyla ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Kendinizi Alnis Atelier Ürünleriyle İfade Edin

Geçmişten günümüze doğal taşların şekillendirilmesi ve aksesuar haline getirilmesi insanların güç ve ihtişam göstergesi olarak, beklentilerini, umutlarını, sevgilerini anlatmak ya da doğal güzelliklerini ön plana çıkarmak için takıları birer araç olarak kullandılar. Günümüzde ise %100 gerçek doğal taş kadın ve erkek bileklik modelleri, kolyeler, deri bileklikler ve aksesuarların yanı sıra hediyelik ve dekoratif eşyalar, her birinin üzerinde insan emeği olan Alnis Atelier tasarımlarında hayat buluyor. Siz de tarzınızı en şık şekilde yansıtacak, güzelliğinizi parlatacak ve gününüze ışıltı katacak kampanyalı Alnis Atelier ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden keşfedebilirsiniz!

Birbirinden farklı doğal taş bileklik ve takı modellerini ürün yelpazesinden barındıran Alnis Atelier, hem günümüz modasının getirdiklerini hem de her daim moda olan klasik çizgileri kendi süzgecinden geçirip el işçiliği ile yeniden tasarlıyor. İndirimli Alnis Atelier ürünleri, ÇiçekSepeti kullanıcılarına özel kampanya ve avantajlarla mobil uygulama ve web sitesinde! Tarzınıza en uygun Alnis Atelier ürününü avantajlı fiyatlarla satın almak için bildirim ve mesajları takip etmeyi unutmayın!

Özenle üretilen her bir Alnis Atelier ürünü onu takacak kişinin hikayesine eşlik etmek için hazır bekliyor! Yolculuğunuza şıklık katacak takıyı evinizin konforunda ve güvenli online alışveriş ayrıcalığıyla satın almak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirisiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.