İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Alopecia ÇiçekSepeti'nde!

Saç bakımını yaparken dökülmesini engelleyen ürünler tercih edenler ve bu ürünlerin doğal formüllerine güvenenler Alopecia markasını tercih ediyor. Saç bakımı konusunda uzman olan Alopecia markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Şampuan, serum, köpük, sprey, kapsül gibi saçlarınızı besleyen ve dökülmesini önleyen formüle sahip ürünler geliştiren Alopecia markası; kullanımı kolay ürünleri sayesinde günlük bakımınızda kolaylıkla yer ediniyor. Uzun vadede sağlıklı saçlara sahip olmanız için sürekli kendini geliştiren Alopecia markası, saçlarınızla birlikte güçlü ve özgüvenli bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Siz de uygun fiyatlı Alopecia ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Güçlü Saçlar İçin Alopecia Ürünleri

Sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmak isteyenlerin tercihi olan Alopecia markası; ürünlerinde saç derisini ve saçları zararlı etkilerden koruyan panthenol provitamin B5 ve kan dolaşımını hızlandırarak saçlarınızın ihtiyacı olan besinleri kökten uca doğru taşıyan tocopherol (E-VİT) etken maddelerine sahip. Özellikle Alopecia Anti Hair Loss Herbal Shampoo, markanın en çok tercih edilen ürünlerinden. İndirimli Alopecia ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Alopecia marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Alopecia ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Alopecia ürünleri ile tanışarak sağlıklı saçlara kavuşabilir ve saç dökülmesinin önüne geçebilirsiniz. Siz de avantajlı Alopecia fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.