İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Alt Açma Bezleri

Minik bebeğiniz dünyaya geldiği andan itibaren evde ya da ev dışında onun sık sık altını değiştirmek zorunda kalırsınız. Bebeğinizin hem konforlu hem de daha hijyenik bir şekilde altını değiştirilebilmek için alt açma bezi ve minderlerini kullanabilirsiniz. İnce ve hafif yapıları sayesinde çok fazla yer kaplamayan alt açma bezi, minderi ve alt açma setleri birçok durumda en büyük yardımcınız olacaktır.

Sürekli hareket halinde olan bebeklerin bezini değiştirmek birçok ebeveyn için oldukça zorlayıcı bir durumdur. Bu işlemi gerçekleştirirken küçük kazaların yaşanma olasılığı da bir hayli yüksek olduğundan yardımcı ürünler kullanmanız gerekir. Yavrunuzun üzerinin kirlenmesini önlemek ve eşyalarınızı temiz tutmak için tercih edeceğiniz alt açma ürünleri size bu anlamda büyük kolaylık sunar. Sadece kendi evinizde değil, aynı zamanda ev dışında olduğunuz zamanlarda yanınızda bir alt açma bezi bulundurarak bebeğinizin hijyenik koşullarda altını değiştirebilirsiniz.

Konforlu Alt Değiştirme Deneyimi Yaşatan Alt Açma Takımları

Bebeğinizin kirli bezini değiştirdiğiniz sırada en çok ihtiyaç duyacağınız ürünler alt açma takımlarıdır. Bu ürünler konforlu ve rahat bir bez değiştirme deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Alt örtü, yumuşacık yatak ve yastıktan oluşan takımlar; minik bebeğinizin altını değiştirirken her ikinizi de rahat ettirir. Birbirinden çeşitli renkleri, fırfırlı kenarları ve ilgi çekici desenleriyle şık bir görünüm sunan alt açma takımları, %100 pamuk kumaşıyla terletme yapmaz ve herhangi bir zararlı madde içermez. Ayrıca elyaflı ve kapitoneli olarak üretilen modeller, her mevsimde kullanıma uygundur. Alt açma minderlerinin büyük bir çoğunluğunda baş kısmında yumuşak bir yastık bulunur. Böylece bebeğinizi rahat ettirerek onun sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Hatta konforlu yapısı sayesinde alt değiştirme minderlerini bazı durumlarda bebek yatağı olarak da kullanabilirsiniz.

Bebeklerin hassas tenine zarar vermeyen ve anti alerjik olan minderlerin en büyük özelliği, sıvı geçirmez olması. Minderlerin bu özelliği sayesinde yavrunuzun pişik olmasını önlemek ve altının havalanmasını sağlamak için onu bez takmadan minderin üzerinde de yatırabilirsiniz. Renkli figürleri ile bebeğinizin alt değiştirme sürecini eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan minderleri dilerseniz tek kullanımlık alt açma pedleri ile birlikte kullanmanız mümkün. Böylece alt açma minderini koruyarak daha uzun süreli kullanım sağlamış olursunuz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Tek Kullanımlık Alt Açma Pedleri

Alt değiştirme işlemi sırasında minderlerin yanında kullanabileceğiniz birçok ürün alternatifi de mevcut. Kullanım ihtiyacınızı karşılayan ve bebeğinizle birlikte sizin rahat etmenizi sağlayan bir ürünü tercih ederek, dilediğiniz her yerde kolayca bez değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bebeğinize konforlu dakikalar yaşatan alt değiştirme minderi kirlendiğinde yıkamanız gerekir. Ancak evde değilseniz ve minderi yıkama şansınız bulunmuyorsa tek kullanımlık alt açma bezleri hayat kurtaran bir rol üstlenir. Pofuduk ya da ince tasarımlı olan pedler dışarıdayken bez değiştirmeyi bir hayli kolaylaştırır. Kullan-at yapıda olması ise işiniz bittiğinde avantaj sağlar. İnce yapısı olmasına rağmen hızlı emiş gücüne sahip olan ürünleri, bebeğinizin çarşafının altına da serebilirsiniz. Yatak koruyucu görevi gören bu ürün sayesinde gece yaşanabilecek olan küçük kazaların da önüne geçmeniz oldukça kolaydır.

Bebeklerin teni ile uyum sağlayan ham maddelerden üretilen tek kullanımlık bezler arasında bebeğinizin kilosu ve yaşına uygun ürünü seçmeniz önemlidir. Hışırtı gibi seslerin çıkmasını da önleyen alt açma pedleri, bebeğinizin huzursuzlanmasına da sebebiyet vermez.

Tek kullanımlık, bir tarafı havlulu ve şık bir görünüm sunan alt açma ürünleri ve çok daha fazlası ÇiçekSepeti alt açma seti sayfasında sizi bekliyor. Avantajlı fiyat seçeneklerinden faydalanarak bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan ürünü sepetinize ekleyip hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.