İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Altındağ Çiçek Siparişi

Ankara'nın sahip olduğu müzelerle dikkat çeken ilçesi Altındağ'ın çiçekleri de ÇiçekSepeti'nden! Siz de Ankara/Altındağ çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatlarından faydalanabilir ve Altındağ'daki sevdiklerinize aynı gün içinde çiçeklerinizi ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin deneyimli dağıtım ağı sayesinde Anafartalar, Battalgazi, Çamlık, Gökçenefe ve Sakarya başta olmak üzere Altındağ'ın tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Dilerseniz ÇiçekSepeti sayesinde Peçenek, Tatlar, İnkılap, Ulus ve Yenice gibi Altındağ'a bağlı olan tüm köy ve mevkilere de çiçeklerinizi ulaştırabilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı, dini ve resmi bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Altındağ çiçekçi dükkanlarının en taze ve en kaliteli çiçeklerine ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz.

Ankara-Altındağ Çiçekçileri

Tarihi zenginlikleriyle tanınan Altındağ ilçesi özellikle müze turizminde önemli bir yere sahip bulunuyor. Anadolu'nun eski çağlardan bugüne gelen tarihi kalıntılarını sergileyen ve köklü bir geçmişe sahip olan Anadolu Medeniyetleri Müzesi Altındağ ilçesinde yer alıyor. Müzenin sergilediği koleksiyonlar arasında Yontma Taş Devri, Neolitik Çağ, Kalkolitik Çağ, Eski Tunç Çağı eserlerini görmek mümkün oluyor. İlçenin bir diğer önemli müzesi ise tedavülde olmayan Osmanlı ve Türk pullarının sergilendiği PTT Müzesi. Tarihi Ahi Yakup Cami, Karacabey Cami ve Alaeddin Cami gibi ünlü yapılar da yine Altındağ ilçesinde yer alıyor. Tabiatıyla da ünlü olan ilçenin sunduğu güzellikler arasında dikkat çeken bir diğer unsur ise Altındağ çiçekçi dükkanları. Orkide, lilyum, gül ve papatya çeşitleri başta olmak üzere sayısız çiçek çeşidi sunan Altındağ çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz. Online siparişlerin hepsi Altındağ çiçekçi dükkanlarının en iyilerinden temin edilerek en zarif aranjmanlarıyla birlikte sevdiklerinize ulaşıyor. Üstelik tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde Altındağ merkezindeki tüm adreslere gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Altındağ'da!

Türkiye'nin en büyük çiçekçisi ÇiçekSepeti güçlü dağıtım ağıyla tüm çiçek siparişlerine başarıyla yetişiyor. Altındağ ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalışarak bölgenin tüm merkez mahallelerine bir gün içinde ulaşmayı başarıyor. Üstelik Ankara-Altındağ'a çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor. ÇiçekSepeti ile 7/24 sipariş verebilir ve Altındağ'daki sevdiklerinizi tüm özel günlerinizde mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.