İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

İstanbul - Altunizade Çiçekleri

Altunizade semtindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Altunizade Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Altunizade semtine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Altunizade'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Tuzla ilçesine bağlı Altunizade semti için veya İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Altunizade Çiçek Siparişi

İstanbul’un en köklü semtlerinden olan Üsküdar’ın Altunizade Mahallesi’ne çiçek göndermek isterseniz ÇiçekSepeti en özel aranjmanları ile yanınızda! Altunizade çiçek siparişi için ÇiçekSepeti’ni tercih ettiğiniz takdirde aynı gün teslimat avantajından da faydalanabilirsiniz. Bölgeye en yakın çiçekçi dükkanları ile çalışan ÇiçekSepeti, seçtiğiniz aranjmanları en taze haliyle sevdiklerinize ulaştırıyor ve size de bu mutluluğun keyfini sürmek kalıyor.

İstanbul-Altunizade Çiçek Gönderme Adresi

19.yüzyılda kurulan Altunizade Mahallesi yedi tepeli şehir İstanbul’un en eski mahalleleri arasında yer alır. Bu ünlü mahalle ismini ise kurucusu olan Altunizade İsmail Zühdi Paşa’dan alır. Altunizade, geçmişi bu denli eskiye dayandığı için tarihi yapılarıyla da bir hayli öne çıkıyor ve tarihi geziler yapmayı sevenlerin İstanbul’daki uğrak adreslerinden biri olmayı başarıyor. Adile Sultan Kasrı bu tarihi mekanlar arasında başı çekiyor. 1853 senesinde Sultan Abdülaziz tarafından kız kardeşine özel olarak yaptırılan Adile Sultan Kasrı heybetli mimarisi ile göz dolduruyor. Mekan, yalnızca tarihseverlerin değil sinema tutkunlarının da uğrak adreslerinden biri. Birçok Yeşilçam filmine ev sahipliği yapan Adile Sultan Kasrı asıl ününü ise Hababam Sınıfı filminden sonra kazanıyor. Hababam Sınıfı’nın çekildiği odalar bugün müze olarak korunuyor ve ziyaretçilerin akınına uğruyor. Adile Sultan’a ev sahipliği yapan Validebağ Korusu ise zengin bitki örtüsü ve rengarenk çiçek bahçeleriyle misafirlerini adeta masal diyarlarına götürüyor. Doğa içinde bir gün geçirmek isterseniz Anadolu Yakası’nın en büyük ikinci yeşil alanı olan Validebağ Korusu’nu ziyaret edebilirsiniz. Altunizade Mahallesi’nin çiçekçi dükkanları ise en az Validebağ Korusu kadar zengin seçenekler sunuyor. ÇiçekSepeti Altunizade çiçekçi dükkanlarının en iyileri ile işbirliği yaparak sizin için bölgenin en taze çiçeklerini bir araya getiriyor. Sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz her an ÇiçekSepeti ile online sipariş verebilir ve tüm hediyelierinizi aynı gün içinde gönderebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Altunizade’de!

Türkiye’nin çiçek siparişlerinde ilk tercihi olan ÇiçekSepeti yıllara dayanan tecrübesini Altunizade Mahallesi için de sunuyor. Benzersiz dağıtım hızı sayesinde Altunizade aynı gün teslim çiçek gönderileriniz için ÇiçekSepeti’ni gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. En taze çiçeklere ve en özel aranjmanlara ekonomik fiyatlar ile sahip olmak isterseniz siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.