İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Alyan Setleri

Tadilat ve tamirat işlerini kendiniz yapmayı seviyorsanız takım çantanızda bazı malzemeler bulunması gerekir. Alyan setleri de bunların başında gelir. Özel vida türlerinin sıkıştırılıp açılmasında kullanılan alyanlar farklı boylarda üretilir. Matkaplarda da kullanabileceğiniz alyan setleri L şeklinde tasarlanır. Çok amaçlı ve tamir aleti olan alyan seti çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Alyan Seti Ne İşe Yarar?

Alyan seti altıgen başı bulunan vida ve civataların sıkıştırılıp gevşetilmesi için kullanılır. Mobilya, oto tamiri ve tesisat işlerinde alyan setlerinden faydalanabilirsiniz. Vidanın ölçüsüne uygun alyan kullanmanız gerekir. Farklı boyutlarda üretilen alyan setlerini şarjlı maktaplar yardımıyla da döndürebilirsiniz.

Küçük tamir ve tadilat işlerini bir tamirciye vermektense kendiniz yapmayı tercih ediyorsanız alyan setini takım çantanızda bulundurmanız gerekir. Mobilyaları monte ederken ya da su tesisatındaki sorunları giderirken mini alyan seti çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

Alyan Seti Kullanmanın Faydaları

Alyan seti kullanarak evinizdeki küçük tamir ve tadilat işlerini tek başınıza kolayca yapabilirsiniz. Mobilyalarınızın yerini değiştirirken vidaları alyan seti yardımıyla sökebilirsiniz. İmbus vidaları sıkıştırıp sökmenin tek yolu alyan seti kullanmaktır. Evinizde imbus vidalı herhangi bir eşya varsa elinizin altında bir alyan seti bulunması yararınıza olacaktır.

Alyan setleri çok amaçlı bir kullanıma sahiptir. Oto tamirinden tesisat işlerine kadar farklı alanlarda işinizi kolaylaştırır. Alyan seti sayesinde tamir masraflarından ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. İndirimli alyan seti fiyatlarından faydalanarak takım çantanıza işlevsel bir alet ekleyebilirsiniz.

Kaliteli Alyan Setleri ÇiçekSepeti’nde

Alyan setindeki parçalar paslanmaz çelikten üretilir. Bu ürünler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Küçük büyük her türlü tadilat ve tamirat işinde bu setlerden yararlanabilirsiniz. Setlerin içinde kürdan kadar ince modellerden çok daha kalın olanlarına kadar çok sayıda alyan bulunur. Vida başının büyüklüğüne göre bu ürünlerden uygun boyutta olanını kullanabilirsiniz.

Alyan takımı fiyatları ürün kalitesine ve markaya göre değişir. Tamirat maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlayan alyan setleri her bütçeye uygun aralıklarda yer alır. İndirim fırsatlarından yararlanarak farklı boyutlardaki alyan setlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kaliteli alyan seti çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.