Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Amboss ÇiçekSepeti’nde!

Avusturya’da 1700’lü yılların sonlarında doğan, tasarımları ve yüksek kalitesi ile Dünya’da ve Türkiye’de önemli bir yer edinen Amboss, adını metal dövme ve şekillendirme işlerinin yapıldığı demir “örs”ten almıştır.

Sofranızı süsleyecek, yemeklerinizi profesyonellere taş çıkartacak boyuta taşıyacak Amboss ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Mutfağınızdaki Heyecan Verici Dokunuş Amboss

Asırlık bir marka çıkacağınız heyecan verici bu yolculukta sizi karşılayacak ürünler, en çok kullanılan sofra ürünlerinden çatal bıçak setleri, tencere setleri, çaydanlıklar ve özel pişirme setleridir. Birçok koleksiyonunu ünlü otel ve restoranda da görebileceğiniz Amboss, kalitesini ve devamlılığını ilk günden beri sürdürüyor. Güvenilir marka, her biri isimleriyle özdeş mücevherler kadar seçkin sofra koleksiyonundan sonra, mutfaklarınızı bir başka boyuta taşıyacak muhteşem pişirme ve hazırlık ürünleri koleksiyonuyla kıymetli sofralarınıza değer ve lezzet katacak.

Kalitesi ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan Amboss ürünleri, çeşitliliği, parça sayısı, kullanışlı ve ergonomik dizaynları ile mutfakta vazgeçilmeziniz olacak. ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com üzerinden kolaylıkla inceleyebileceğiniz Amboss ürünleri, kampanya ve indirimlerle sepetinizde olacak. İhtiyacınıza ve zevkinize en uygun Amboss ürünleri, ahşap sandık kutularından tasarımlarına, her bütçeye uygun fiyatları ve dayanıklı yapısıyla mutfağınız için en iyi yatırımlardandır. Uzun bir kullanım ömrü ve zamansız tasarımlar sunan bir marka arıyorsanız, Amboss tüm koleksiyonları ile radarınıza giderecek!

İster ev hediyesi, ister çeyizlik, isterseniz de mutfağınıza yenilik katmak için tercih edebileceğiniz Amboss ürünleri, hem sofralarınızı hem de yemeklerinizi ustalarla yarışır bir seviyeye getirecek. Siz de ÇiçekSepeti ayrıcalığı ve online alışveriş kolaylığıyla dilediğiniz Amboss ürününü evinizin konforunda satın alabilirsiniz!