İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Amerikan Futbolu Topu

Amerikan futbolu oynamaya başladığınızda kendinize en uygun futbol topunu bulmak, ilk bakışta güç bir iş gibi gelebilir. Her seviyeye uygun, farklı boyutlarda bulabileceğiniz, farklı yaş aralıklarına hitap eden ÇiçekSepeti Amerikan futbolu topu modelleri, sizin için bu işi kolaylaştırır. Evinizin bahçesinde antrenman yapmak, yakında katılacağı kulüp çalışmaları için çocuğunuzu teşvik etmek ya da arkadaşlarınızla düzenlediğiniz futbol turnuvalarında kullanmak üzere gereken kalitede bir Amerika futbol topu modelini ÇiçekSepeti'nde bulmanız mümkün. İleriye hızla fırlatılabilme özelliği taşıyan, kabarık dikişleriyle tek elle tutabileceğiniz, sert bir yüzeyi ve sivri bir şekli bulunan ÇiçekSepeti Amerikan futbolu topu modellerinden birisi mutlaka sizin için.

Amerikan Futbolu Topu Genel Özellikleri 

Uzun elips ya da mermi şeklindeki bir topla oynanan Amerikan futbolu 1972 yılından bu yana ABD’nin en popüler sporlarından biri. Bir foot uzunluğunda olduğu için aynı zamanda oyuna adını veren mekik benzeri şekle sahip topu, kendi etrafında dönerek mermi gibi ilerlemesiyle benzerlerinden ayırabilmeniz mümkün. Yaklaşık 400 gr ağırlığındaki nizami topların dışında, çocukların ve genç oyuncuların rahat oynamasını sağlayan belirli bir oranda küçültülmüş ya da oyunun taraftarlarına yönelik üretilen, ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz mini Amerikan futbolu topu modelleri de var. Üretiminde kullanılan genel malzeme deri, kauçuk veya sentetik bir karışım olan Amerikan futbolu topu modelinizi seçerken, suya dayanıklılığını artıran ve tutuşu kolaylaştıran bazı işlemlerden geçirilmiş modelleri tercih edebilirsiniz. Amerikan futbol topu kendine has özellikler taşımasına rağmen, rugby topu ya da Kanada ve Avustralya'da oynanan futbolda kullanılan benzer boyutlardaki bazı top türleriyle karıştırılabilir. 

Şeklini Koruyan Amerikan Futbol Topu

Evinizin bahçesinde antrenman yapmak için yüksek kaliteli bir top istiyorsanız, elips şeklini korumak üzere üç kat destek malzemesiyle üretilen Amerikan futbol topu modelleri tam size göre! Kavrayıcı kauçuk bileşik yüzeye sahip futbol topu modelleri, hava direncinin etkisini en üst seviyede azaltan sentetik lateks malzemeye ve yüksek kalitede yapılan el dikişine sahip. Oyuncuların yaşlarına bağlı olarak farklı boyutlarda üretilen toplar, yumuşak tutuş teknolojisine ve sünger kauçuk yapıda. Gençler için üretilen futbol topları, çocuk ve gençlerin top atışı ve yakalaması gibi el becerilerinin doğru şekilde gelişmesi ve standart topa geçişte zorluk yaşamaması için elverişlidir. On dört yaş ve üzerindekilerin kullanıma uygun Amerikan futbolu topları, dokulu kauçuk ve kilit dikişli panelleri sayesinde her alanda performans ve dayanıklılık sunmak üzere tasarlanır.

Dayanıklı Amerikan Futbolu Antrenman Topu 

Amerikan futbolu antrenman topu, sık ve yoğun antrenmanların zorluklarına, çabuk yıpranmaya karşı dayanıklı ve aynı zamanda düşük maliyetli olma gibi özellikler göz önünde bulundurularak üretilir. Nispeten sağlam bir futbol topu arıyorsanız, doğal kauçuk yerine daha yüksek oranda sentetik kauçuktan üretilen, bununla birlikte, kavrama özellikleri daha düşük seviyedeki antrenman toplarını tercih edebilirsiniz. İki katlı bir destek malzemeyle daha çok iyi vakit geçirmek amacıyla üretilen uygun fiyatlı taraftar topları, aile içinde ve arkadaşlarla oynamak için ideal. Antrenman toplarında aranan bir diğer özellik, topun nem yönetme teknolojisine sahip olmasıdır. Nem yönetme teknolojisi, topun hem kuru hem de ıslak tutuşunun iyi olmasını sağlar. 

Her Seviyeye Uygun Amerikan Futbolu Topu ÇiçekSepeti’nde

Amerikan futbolu maç topları yüksek performans sağlamak üzere tasarlanıp üretilirler. Maç toplarının temel malzemesi, oyun sırasında gereken tutuş becerisini artıran doğal kauçuktur. Topun dönüşü ve havada uçuş süresini artıran teknik özelliklerle donatılan Amerikan futbolu topu fiyatları, antrenman toplarından yüksek seviyede yer alır. Yüksek kalitedeki maç topunun iç gövde tasarımı, iç aksam için yapı, şekil ve koruma sağlarken, sargıları topun yapısına bütünlük ve dayanıklılık kazandırır.

Amerikan futbolu topu ebatları No 7 (12 yaş ve üstü), No 6 (bayanlar için resmi boyut), No 5 (9 yaşa kadar) ve No 3 (7 yaşa kadar)’tür. Kendiniz, takımınız veya çocuğunuz için ÇiçekSepeti uygun fiyat ve hızlı teslimat fırsatıyla topunuzu hemen seçebilir, açık alanda Amerikan futbolunu keyifle ve güvenli biçimde oynayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.