İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Amino Asitler

Çeşitli spor faaliyetlerinde bulunanlar performans kazanımının yanında daha düzgün, fit ve olgun bir vücuda kavuşmanın beklentisi içerisindeler. Her ne kadar ağır ve doğru bir antrenman programı uygulansa bile, kas büyümesi için asıl gereksinimi protein bazlı besinler sağlıyor. Bunların başını çeken ise ‌amino asit besin takviyeleridir. Her bir üründe farklı ‌protein değerlerinin yer aldığı ürünler, performans ve diğer sportif hedeflere ulaşmanıza yardımcı oluyor. Kompleks takviyelerle antrenman ‌öncesi-sonrası hızlı protein sentezi sağlayarak daha yüksek performans ve kas gelişimi elde edebilirsiniz.

Esansiyel ‌Amino Asit Takviyeleri 

Bir protein besini aldığınızda, vücudunuz onu ayrı ayrı aminlere ayırır; yeniden sıralar, düzenler ve o anda şartlara bağlı olarak ihtiyaç duyulan şeye dönüştürür. Ancak bazı proteinler, özellikle ağır antrenman söz konusu olduğunda benzersiz sonuçlar verir. Söz konusu protein dalları arasında kritik rol oynayan ‌esansiyel ‌amino asit çeşitleri, günlük yaşam kalitesini belirlediği gibi, sporcuların verimli sonuçlar almasında da bir gereklilik haline geliyor. Vücudun kendi başına sentezlediği proteinlerin aksine, esansiyel proteinler için beslenme yoluna gidilir. Bu ‌amino asitler takviye olarak ise et, yumurta gibi hayvansal gıdalardan elde edilir. Fiziksel ve ‌mental sağlığı desteklemesinin yanında, daha iri kas kütlesi inşa etmek isteyen sporcular için önemli bir destek görevi edinir. ‌ÇiçekSepeti, yaşamınızın temel besin değeri olan proteinlerin kompleks ve ‌esansiyel çeşitlerini sunuyor. Antrenman hedeflerinize uygun ‌amino asit ürünlerini inceleyebilir, markalar arası karşılaştırma yapabilirsiniz.  

Antrenman Programına Uygun ‌Amino Asit ‌Supplementler

‌‌ÇiçekSepeti, vücut geliştirmek gibi çeşitli sonuçlar elde etmeyi amaçlayan sporculara çözüm odaklı ürün yelpazesiyle cevap veriyor. Sıvı, katı ve toz halde sipariş verebileceğiniz besin takviyelerinin her biri, bireysel antrenman programınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Kas gelişiminin yanında, performans ve dayanıklılık gibi kritik faktörlerde de önemli rol oynayan ‌izolösin, ‌lösin ve valin ‌amino asitlerini tek bir ürünle karşılayabilirsiniz. İzole BCAA´lar denilen bu ürünler, antrenman sonrası hızlı emilime ve kas tamirine yardımcı olarak daha sağlıklı bir gelişim sağlar. Vücudun kendi başına üretemediği ‌BCAA amino asit takviyeleri sadece kas edinmede değil, vücudun sistemli çalışmasında hayati öneme sahip olduğu için gündelik yaşantınız için de tavsiye edilir.

‌Amino Asit Ürünlerle Gündelik Performansınızı Arttırın

‌ÇiçekSepeti daha güçlü bir vücuda sahip olmak isteyenlere yardımcı olacak takviyelerin yanında, günlük yaşam kalitenize destek olan kompleks proteinleri de sizlere sunuyor. Kompleks amino asitler, kas büyümesinde yardımcı olduğu gibi vücudun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen içerik zenginliğine sahiptir. Ağır antrenmanla ilgilenen veya gündelik yaşamını sürdüren her insan, ihtiyacı olan protein değerini, bu ürünün tek bir porsiyonuyla karşılayabiliyor. Kompleks proteinler taze gıdalardan da elde edilir.Ancak en uygun alım şekli ürün takviyeleridir. Daha kolay hidrolize olan ‌supplementleri damak tadınıza uygun olarak süt veya diğer sıvı gıdalarla rahatça sindirebilirsiniz. ‌ÇiçekSepeti ürün yelpazesinde yer alan ‌protein takviyeleri, içeriğinde barındırdığı sağlıklı yağlarla diyetinize de yardımcı olur. Aynı zamanda, yüksek tempolu bir iş hayatında ve stresli ortamda çalışıyorsanız, ‌kompleks amino asit bazlı ürün takviyesi alarak gündelik performansınızı arttırabilirsiniz.  

Amino Asit Kullanımı ve Fiyatları

‌ÇiçekSepeti yerli ve ithal protein takviyelerini hesaplı fiyatlarla bir araya getiriyor. ‌Hardline, Nutrever ve Arjinin gibi supplement ‌dünyasının popüler markalarını bulmak mümkün. Kaliteli ham madde güvencesi ve zengin içerikler sunan sporcu besin takviyeleri, düzenli antrenman programıyla kesin sonuç edinmenize yardımcı oluyor. Kendinize uygun ürünleri detaylı içerik bilgilendirmesi kısmında inceleyebilir, diğer markalarla kıyas ederek seçim yapabilirsiniz. Antrenman ve diyetinize destek olan uygun ürünü indirimli amino asit fiyatlarını inceleyip sipariş vererek hızlı teslimattan da yararlanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.