Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Amouage ÇiçekSepeti'nde!

Parfüm geçmişten günümüze kişisel bakım rutinlerinin vazgeçilmezleri arasındaki yerini korur. Yaydıkları kokuyla hem kendinizi hem de çevrenizdekileri iyi hissettiren parfümler kişisel zevkleri ifade etme biçimlerinden birisi olarak popülerliği sürdürür. Uluslararası platformda kendisini kanıtlamış lüks bir koku evi olan Amouage, 1983 yılından beri Arap parfümeri sanatını yenilikçi dokunuşlarla yeniden tanımlamaya devam eder. Geleneksel kokuları modern dünyanın beğenilerine adapte eden markanın en seçkin kadın ve erkek parfüm çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir, Amouage kampanyalarından yararlanarak online olarak sipariş edebilirsiniz.

İndirimli Amouage ürünleri

Kendine güvenen zarif kadınlara hitap eden farklı koku ailelerine ait Amouage ürünleri birbirinden hoş notaları titizlikle bir araya getirir. Oryantal ve çiçeksi notaları ile ön plana çıkan Amouage Sunshine kadın parfüm çeşidi sıcak yaz günlerinde size mutluluk ve enerji verir. Siyah kuş üzümü, yasemin, paçuli gibi etkileyici esanslarla güçlenen içerikler markanın ürünlerini cezbedici hale getirir. Özenle seçilen menekşe yaprağı, musk, karanfil gibi notalar günün her anında dikkat çekmek isteyen genç kadınlara hitap eder.

Amouage fiyatları ürünlerin kaliteli ve nadide formülasyonlarına uygun olacak şekilde belirlenir. Erkekler için hafif, tatlı ve kalıcı parfüm çeşitlerinin de aralarında bulunduğu indirimli Amouage ürünleri kaliteye cazip fiyatlarla ulaşmanızı sağlar. Gündüz ve gece rahatlıkla kullanabileceğiniz ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz uygun fiyatlı Amouage ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, online alışveriş rahatlığıyla hemen satın alabilirsiniz.