İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ana Kucakları

Bebeklerin hem evin içinde hem yolda hem de de arabada kolay ve güvenli şekilde taşınmasını sağlayan ana kucakları, bebeklerin uzun süre vakit geçirebileceği koltuklaklardır. Size adeta bağlı olan ve sizden kopamayan bebeğinizi yanınızdan ayırmamanızı sağlayan ana kucağını kullanarak aynı anda pek çok işi yapabilirsiniz. Bebeğinizle ayrılmadan evinizin işlerini tamamlayabilir, dışarı çıkabilir, ona göz kulak olabilirsiniz. Çeşitli amaçlarla kullanılan ana kucaklarının farklı modellerini inceleyerek kendiniz için en işe yarar olanı satın alabilirsiniz. Kimi zaman bir yatak, kimi zaman mama sandalyesi kimi zaman güvenli bir koltuk olan ana kucağı çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde hemen keşfedebilirsiniz!

Ana Kucağı Modelleri ile Konforlu ve Güvenli Olun!

Ana kucağı ve oto koltuklar, çocukların belli bir yaşa gelinceye kadar hem evde hem de arabada kullanabileceği ürünlerdir. Ana kucakları sayesinde çocuklar daha güvenli olurken onları taşımak ve aynı zamanda diğer işleri yapmak da kolaylaşır. Ana kucakları genellikler ev tipi ve araç tipi olarak ikiye ayrılır. Ayrıca bu kategoriler içerisinde sallanan ana kucakları ve elektrikli ana kucakları da yer alır.

  • Ev tipi ana kucağı modelleri: Evin içerisinde çocukların uyuyabileceği ya da oturabileceği şekilde konumlandırılabilen ev tipi ana kucakları güvenli ve konforlu bir deneyim sunar. Bu tarz ana kucakları sabit, yatar ya da oturur pozisyonlarda ayarlanabilir. Dokusu oldukça yumuşak olan bu modellerde çocuğunuz kendini rahat ve konforlu hisseder. Böylece günün büyük bir kısmını bu koltukta geçirebilir.
  • Araç tipi ana kucağı modelleri: Bu tarz ana kucaklarının kullanım alanı ise genellikle araç içleridir. Çocuğunuzun araç içinde güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için ana kucağını koltuğa bağlayabilirsiniz. Oto koltuğu modelleri oldukça gerekli ve önemli ürünlerdir. Çocuğunuzun yaşına ve arabanızın büyüklüğüne uygun olarak ana kucağı modeli seçebilirsiniz.
  • Elektrikli ana kucağı modelleri: Bu tarz ana kucakları çocuğunuz için sadece bir koltuk değil aynı zamanda oyun alanı da olur. Bu tarz ana kucakları farklı melodiler, ninniler, rahatlatıcı sesler ile çocuğunuzu mutlu eder.
  • Sallanan ana kucağı modelleri: Bebekler sallanmayı ve hareket halinde olmayı çok severler. Bebeğinizin gün içinde sallanmasını, kolayca gaz çıkarmasını ve uyumasını sağlamak içinse sallanan ana kucağı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem gün boyunca onu kucağınızda sallamak zorunda kalmazsınız hem de onun daha konforlu olmasına yardımcı olursunuz. İleri geri ve sağa sola sallanabilen ana kucakları arasından seçim yapabilirsiniz.

Ana kucağı modellerini bebeğinizi oyalamak, eğlendirmek ve ilgisini çekebilmek için de kullanabilirsiniz.

  • Ana kucağı modelleri çocukların kolayca uyumasına yardımcı olur.
  • Ev tipi ana kucakları kolayca taşınabilir oldukları için ürünü dilediğiniz her yere götürebilir, çocuğunuzun konforunu her yerde sağlayabilirsiniz.
  • Gün içinde sıkılan bebekler için oyuncaklı, melodili ve rahatlatıcı müzikli ana kucağı modellerini seçerek bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuz için en iyi ana kucağı modelini seçmek için dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır. Ana kucağı seçerken;

  • Ürünü nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Ev tipi, kanguru tipi, araç içi ana kucağı gibi farklı modeller farklı işlevlere sahiptir.
  • Bebeğinizin ergonomisine göre ana kucağı modeli seçebilirsiniz. Bebeklerin vücutları oldukça hassastır. Bu yüzden onun için seçeceğinizin ana kucağı modelinin ona uygun olması gerekir. Onun vücut yapısını, boyunu ve kilosunu göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz.
  • Ürünün güvenlik standartlarını kontrol edebilirsiniz. Darbeye dayanıklılık, montaj şekli ve aracınızla uyumlu olup olmaması gibi ayrıntıları değerlendirmelisiniz.

Hayatınızdaki en önemli varlık olan biricik bebeğiniz için en konforlu ve güvenli modelleri ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde keşfedebilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Ana Kucağı Modellerini Keşfedin!

Ana kucakları, çocukların anne kucağında olduğu kadar rahat hissetmelerini sağlamayı amaçlar. Bu yüzden de ana kucağı modellerinin fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere, boyutuna ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Sallanan, elektrikli, araç içi, ev tipi gibi farklı özelliklere sahip ana kucakları arasından çocuğunuz için en uygun ve konforlu olanı seçebilirsiniz. Bebeğinizin konforu ve güvenliği için tasarlanmış bu ürün sayesinde hem evde hem de seyahat esnasında onun onun rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Siz de hemen ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde yer alan uygun fiyatlı binlerce ana kucağı modelini keşfedin!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.