İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ana Kucağı Koltuk

Bebek dünyaya geldiğinde anne ve babasıyla arasında hiç kopmayacak bir bağ oluşur ve bebek zamanla gerçek anlamda kucaktan inmez hale gelir. İlk zamanlarda keyif veren bu durum zamanla ebeveynlerin rutin hayatını zorlaştırabilir ve tüm gün boyunca bebeği kucakta taşımak pek mümkün değildir. Anne ve babaya yakın olarak kendini güvende hissetmek isteyen bebeğin ana kucağı ile her an her yerde sizinle ve güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz güvenle sakin kalırken siz de yapılması gereken rutin işlerle ilgilenebilirsiniz. Doğumdan itibaren altıncı aya kadar kullanabileceğiniz modeller çok sayıda alternatif sunar. Elektrikli, sallanan ve ev tipi ana kucağı modelleri arasından ihtiyacınıza, beklentinize ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Kararsız kaldığınız ev tipi, elektrikli ve sallanan ana kucağı tavsiye ve kullanıcı deneyimlerini okuyarak karar kıldığınız ürünü ÇiçekSepeti’ne özel imkânlarla satın alabilirsiniz.

Ana Kucağı Modelleri ile Bebeğiniz Güvende ve Mutlu Olsun 

Ana kucağı modelleri ebeveynlere zengin seçenekler sunar. Çok sayıda markanın sunduğu farklı model ve işlevlere sahip ana kucağı seçenekleri ebeveynlerin seçim yapmasını zorlaştırabilir. Ana kucağı çeşitleri basit yapılı görünse de farklı işlevlere sahiptir. Sallanan ana kucağı modellerinde farklı hız, yön ve ritim ayarlarına sahiptir. Bebeği güvende tutan emniyet kemeri bulunur. Her zevke hitap eden renk ve model seçeneklerine sahiptir. Elektrikli ana kucağı modelleri bebeği rahatlatan ve uykuya dalmasını kolaylaştıran melodiler ve ninniler sunar. Modellerin bazılarında dönence mekanizmaları da bulunur. Bu mekanizma bebek uyanıkken keyifli vakit geçirmesini sağlar. Ev tipi ana kucağı modelleri oturur, sabit veya yatar pozisyonda ayarlanabilir seçenekler sunar. Yumuşak dokuya sahip dolgulu kumaşları ve ortopedik tasarımı bebeğin kucaktaki rahatlığı hissetmesini sağlar. 

Sizin Favori Ana Kucağı Modeliniz Hangisi?

Bebeklerin uyanık kaldıkları zaman içinde, seyahatlerde ya da piknikte konforlu ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan ana kucağı online platformlarda bol model, renk, işlev seçenekleriyle satışa sunulur ve bu çeşitlilik arasında seçim yapmak zordur. Ancak ihtiyaç ve beklentileri belirledikten sonra bazı noktalara dikkat ederek doğru alışverişi yapmanız kolay hale gelir. İlk dikkat edilmesi gereken nokta ürünün ağırlığıdır. Ürünün yaş aralığı da oldukça önemli bir noktadır. Doğumdan itibaren yatar pozisyonda bebeği muhafaza eden modellerin yanı sıra bebeğin oturacağı altıncı aya kadar kullanılan çok fonksiyonlu modeller de bulunur. Ürünün emniyet kemerinin olması bebeğin güvenliği düşünüldüğünde çok önemlidir. Ürün seçimi yaparken bu noktaya dikkat etmelisiniz. Tüm bu noktalara dikkat ederek alacağınız ana kucağı bebeğinize ve size konfor katar.

Bütçe Dostu Ana Kucağı Fiyatları ve Modelleri Arasından Seçiminizi Yapın

Ana kucağı fiyat aralıkları markaya, ürün tipine, tasarım detaylarına, teknolojik donanımlarına ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. ÇiçekSepeti’nde farklı markalar tarafından satışa sunulan ana kucağı fiyatları ve modelleri kullanıcılara zengin seçenekler sunar ve her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarına sahiptir. Elektrikli ana kucağı fiyatları modelin mekanizmasına, malzeme kalitesine ve rengine göre farklı aralıklara sahiptir. Elektrikli ana kucağı kullananlar tarafından bırakılan yorumlar ve puanlamalar modeller hakkında daha kapsamlı bilgi edinmenizi, model-fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlar. Ürünün kalitesi de fiyat aralıklarını belirleyen detaylardan biridir. ÇiçekSepeti sayfalarında kaliteli ve her bütçeye hitap eden ürünler yayınlamaya özen gösterir ve bu yönüyle büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından takip edilir. Belirli dönemlerde uygulanan indirimlerden de faydalanarak indirimli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Ana kucağı satın almak için ÇiçekSepeti'nde yer alan ürünleri tüm detaylarıyla inceleyebilir, satın alma işlemini ÇiçekSepeti ayrıcalığını yaşayarak tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.