Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ana Kucağı Oto Koltuğu

Bebeklerin güven içerisinde seyahat etmesi için oto koltuğu önemli bir yere sahip. Seyahat sırasında olabilecek herhangi bir ani fren sırasında bebeğiniz oto koltuğuna bağlı şekildeyse herhangi bir zarar görmez. Bunun için oto koltukları bebekler için oldukça önemli. Oto koltuklarının iki farklı türü bulunur. Bunlardan birisi izofix özelliği olurken diğeri ise kemere monte şeklinde kullanılır. İzofix özelliğine sahip oto koltuklarında koltuğun iç kısmında yer alan demirlere direk olarak monte edilir. Aynı zaman da oto koltukları bebeğin kilosu baz alınarak satın alınmalı. Oto koltuğunun kademeli özelliklere sahip olmasında oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konular arasında yer alır. Bebeğin rahat bir seyahat gerçekleştirmesi için özellikle uzun yollarda uyurken yatış kademesine getirmeniz daha güzel bir uyku sürecini beraberinde getirir. En iyi oto koltuğu uyanıkken bile oturma kademesine geri getirebilirsiniz. Bütçenize uygun ve ihtiyacınıza uygun oto koltuk modelleri tek tık ile kapınıza geliyor.

Konforlu ve Çok Fonksiyonlu Travel Sistem Bebek Arabası

Bebek ‌‌arabaları arasında özellikle son dönemlerde oldukça fazla tercih edilen Travel sistem, çok fonksiyonlu olması nedeniyle ilgi görür. Travel sistem Bebek arabalarında puset ayrı bir aparat olarak setin içerisinde yer almakta olup, arabanın iskeletine takılarak rahat kullanım sağlar. Pusetler belli bir aya kadar daha kolay ve konforlu olduğu için tercih edilmektedir. Bebek arabasının diğer aparatı ise tam yatar, yarım yatar ve oturma olarak üç şekle girmektedir. Aynı zaman da dönebilme avantajı sayesinde dilerseniz bebeğiniz size bakarak ya da tam tersi çevreyi gözlemleyerek gidebilir. Pratik kullanımın yanı sıra aparatların çıkabilme özelliği sayesinde kolaylıkla araçlarınıza koyabilirsiniz.

Ev Tipi Oyuncaklı Ana Kucağı ile Keyifli Bebekler

Bebeğinizin evinizde rahat edebileceği ve eğlenceli zaman geçirmesine yardımcı olacak ana kucakları kullanışlı olması ile tercih edilir. Ana kucakları terletmez kumaş özellikleri sayesinde bebeğinizin rahatlıkla gün içerisinde uyumasına olanak tanır. Aynı zaman da ana kucaklarının üst kısmında ki 3'lü oyuncaklar bebeğinizin ilgisini çeker ve onlar ile oynayarak eğlenceli zaman geçirmesini sağlar. Kademeli olan ana kucakları tam yatar, yarım yatar ve oturma pozisyonları sayesinde bebeğinizin durumuna göre ayarlama özelliğine sahip. Ana kucağının yan kısımlarında yer alan tutacaklar kolay taşıma sağlar. Böylelikle dilerseniz evde farklı odalara ya da gittiğiniz yere sökmeden direk götürebilirsiniz. Ana kucaklarında yer alan emniyet kemerleri bebeğinizin düşme riskini de ortadan kaldırarak güven içerisinde kullanım sağlar. Sallanabilir özelliği sayesinde bebeğinizin uyumasına da yardımcı olur. ÇiçekSepeti farklı markalara ait ana kucağı ile sizlere farklı seçenekler sunarak dilediğinizi kolaylıkla alma fırsatı sunar.

Bebek Uyku ve Oyun Minderi ile ideal Yumuşaklık 

Bebeğinizin gün içerisinde rahat oyun oynaması ve uyuması için ideal olan uyku ve oyun minderi ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Minder bebeğinize ekstra yumuşaklık katarken özellikle yeni oturmaya başlayan bebeklerin geriye doğru düşme sırasında yumuşak zemine düşmesini sağlar. Uyku ve oyun minderi kolay taşınabilir özelliği sayesinde gittiğiniz farklı evlere götürerek bebeğinizin kendi yatağında yatmasını ve yabancılık çekmeden oyun oynamasına olanak tanır. ÇiçekSepeti farklı markalara aitrenk ve desen uyku ve oyun minderlerini sizlerin tercihine sunar. Böylelikle dilediğiniz modeli kolaylıkla alabilirsiniz.

Bebekleri Kolay Taşımanın Yolu Kanguru

Bebek arabaları çoğu zaman bebeğinizi taşımanın pratik yolu olsa da bazen kullanılmaması gereken yerlere gidilebilir. Bu gibi durumlarda kanguru ideal seçenekler arasında yer alır. Kanguru bebeğinizi kolay taşımasını sağlarken aynı zaman bebeğinizin de anne kokusunu alarak rahat ve güvende hissetmesine olanak tanır. Yenidoğan bebeklerin ayrı bir aparat sayesinde kullanması mümkün olup, maksimum 3 yaşa kadar kullanılabilinir. Kangurular, birden fazla emniyet kemerine sahip olup, düşme, kayma gibi kaygı veren sorunları ortadan kaldırmaktadır. Kangurular hem ön kısma takılırken hem de sırt kısma takılabilme özelliğine sahip. ÇiçekSepeti, bünyesinde birden fazla renk, desen kanguru modelleri ve portbebe modellerine yer vermiş olup, dilediğiniz ürünü güvenle alabilirsiniz.