İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Anahtar Dolabı

Bir eşyanızı kaybetmenin ne demek olduğunu çok iyi bilirsiniz, özellikle de anahtarlarınızı. Anahtarlarınızı bulamayıp randevunuza geç kalmak ya da akşam evinize geldiğinizde çilingir aramak hemen herkesin başına gelmiştir. Tüm bu aksilikler, ÇiçekSepeti’nin anahtar dolabı koleksiyonuyla sorun olmaktan çıkıyor. Artık ne çilingirle vakit kaybedecek, ne randevularınıza geç kalacaksınız. Hayatınızı kolaylaştıran ürünlerle size hem vakit kazandıran hem mutluluk veren ÇiçekSepeti’nin işlevsel ve dekoratif anahtar dolaplarına siz de hemen sahip olabilir, anahtarlarınızı güvenle asabilirsiniz.

Tüm Anahtarlarınız Bir Yerde 

Renkli tasarımları ve fonksiyonlarıyla özel bir yeri olan anahtar dolapları, gündelik hayatımızı kolaylaştıran ürünler arasında yer alıyor. Artık herkes birden çok anahtar kullanıyor. Arabanız, eviniz, apartmanınız, belki deponuz, posta kutunuz veya iş yeriniz… Bunca anahtarı kaybetmeden bir arada tutmak ve nereye koyacağınızı bilemeden devamlı yanınızda taşımak sizi haliyle zorlayabiliyor. Bazen birini bir yerde unutuyor, ihtiyacınız olan bir diğerini ise kaybedebiliyorsunuz. Anahtar dolaplarınız sayesinde, gündelik hayatınızda kullandığınız anahtarların hepsini bir arada tutabiliyorsunuz. Alacağınız anahtar dolabıyla anahtarlarınız, bildiğiniz bir yerde ve bir düzen içinde duruyor.

Evinize Farklı Bir Hava Katacak

Özellikle evinizde güvenle kullanabileceğiniz anahtar dolaplarıyla gündelik hayatınızı fazlasıyla kolaylaştırabilirsiniz. Anahtarlarınızın kaybolmasının önüne geçebilir, evinize girerken ve evinizden çıkarken hiç zorluk yaşamadan ve anahtar arama derdine düşüp vakit kaybetmeden dışarı çıkabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin farklı model ve tasarımlara sahip anahtar dolabı koleksiyonundan alacağınız ürünleri ayrıca evinizin dekorasyonunun vazgeçilemez bir parçası haline de getirebilirsiniz. Ağırlıklı olarak evlerinizin girişinde kullanabileceğiniz anahtar dolaplarınızı dilerseniz koridorunuzda bir aksesuar olarak değerlendirebilir, evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

İster Duvar Aparatlı İster Ahşap Askılı Anahtar Dolabı

Farklı model, renk ve tasarımlarda üretilen anahtar dolabı modellerini ÇiçekSepeti’nden beğeninize uygun olarak seçebilirsiniz. Metal ve ahşap malzemelerden üretilen anahtar dolaplarının ister duvar aparatlı ister ahşap askılı modelleriyle evinize renk katabilir, boyut tercihinizi anahtar dolabınızı nerede kullanacağınıza bağlı olarak belirleyebilirsiniz. Kullanacağınız yerin boyutlarına uygun olarak seçeceğiniz anahtar dolabınızda hakim olan renkleri gözeterek dekorasyonunuzla uyumlu olmasını sağlayabilir, şık hatları ve renkli tasarımlarıyla beğeni toplayan ÇiçekSepeti anahtar dolabı koleksiyonundan, kullanacağınız anahtar sayısına uygun olarak 2’li, 3’lü, 4’lü, 6’lı ve 8’li modelleri tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Renkli Tasarımlar

ÇiçekSepeti koleksiyonundan sizin için en uygun olan anahtar dolabını seçerek evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Özellikle vintage severler için üretilen eskitmeli anahtar dolaplarını hem anahtarlarınızı koymak için hem de dekorasyonunuza zenginlik katmak için kullanabilirsiniz. Tamamıyla el yapımı ve el boyamasıyla, metal ve ahşap malzemeyle üretilen vintage tarzda anahtar dolaplarını aynı zamanda askılık olarak da değerlendirebilirsiniz. Çerçeve özelliğine de sahip olan vintage anahtar dolaplarının Londra Şehir Otobüsü, Sinema ve Tatil temalarıyla evinizde nostaljik bir hava yaratabilirsiniz. Vintage modellerin yanı sıra sekiz kancalı pencere tasarımına sahip anahtar dolabını da askılı amacıyla kullanabilir, evinize görsel olarak şık ve konsept bir hava katabilirsiniz. Birbirinden sevimli kedi figürleri olan ve farklı renklerde satışa sunulan ahşap anahtar dolapları arasından beyaz, kırmızı ya da sarı renk seçeneklerinden biriyle evinize ayrı bir sıcaklık katabilirsiniz. Bunların dışında, evinde fark yaratmak isteyenler için, özgürlüğün, gücün ve yeniliğin simgesi olan Frida tasarımlı anahtar dolabı ve pencere tasarımına sahip ahşap anahtar dolabıyla da evinizin dekorasyonunu zenginleştirebilir, anahtarlarınızı güvenle ve zevkle asabilirsiniz.

Koleksiyonlarında yer verdiği ürünlerle hayatınızı kolaylaştıran ÇiçekSepeti ile sizin için en uygun anahtar dolabına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarda, en hızlı teslimat süreciyle sahip olabileceğiniz anahtar dolapları için hemen sipariş verebilir, hem anahtarlarınızı asabileceğiniz hem de dekoratif anlamda evinizi renklendirebileceğiniz anahtar dolaplarına siz de kısa sürede sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.