İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Anahtarlık

Birden fazla anahtarı bir arada tutmaya yarayan anahtarlıklar, farklı modelleriyle her tarza hitap eden seçenekler sunar. İrili ufaklı anahtarlarınızı bir arada tutmak, anahtarlarınızı kaybetme riskini ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Siz de kullanım tercihlerinize bağlı olarak severek kullanacağınız bir anahtarlık arıyorsanız, Çiçeksepeti'nde yer alan yüzlerce seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Farklı Zevklere Hitap Eden Anahtarlıklar Bir Arada

Günün büyük kısmında yanımızda taşımamız gereken anahtarlıkları, bu özellikleri dolayısıyla önemli bir aksesuar olarak da değerlendirebilirsiniz. Tasarım ve üretim sürecinde kullanılan materyaller dolayısıyla kişisel zevklere uygun bir anahtar tercihi yapmak, kullanımı keyifli hale getirir. Konu anahtarlık ve tasarım olduğunda çok sayıda seçenek mevcut. Sevdiği ya da kullandığı arabanın logosunu taşıyanlar, karanlıkta parlayan fosforlu modeller, kehribar gibi özel taşlar içerenler başta olmak üzere daha birçok seçeneği olan anahtarlıklar, kullanıcıların kendi zevklerine uygun bir model bulmalarına imkan tanır.

Farklı tasarım detaylarının yanı sıra anahtarlar materyal bakımından da birbirinden ayrılır. Plastik, ahşap, metal, deri ve cam kullanılarak üretilen anahtarlar arasında mıknatıslı modeller de yer alır. Çeşitli motifler taşıyan ve püsküller barındıran modelleri kadınlar tarafından sıklıkla tercih ederken, tespihli anahtarlıklar erkeklerin en sık kullandıkları modellerden biri olarak bilinir.

Yetişkinlerle pek de benzer doğrultuda tercihler yapmayan çocuklar, genellikle çizgi film karakterlerinden esinlenilen anahtarlıkları beğenir. Çocuğunuz için ideal anahtar seçeneklerini incelerken, sırt çantasının içine asabileceği modelleri tercih edebilirsiniz. Zira çocuklar anahtarı ceplerinde taşıdıklarında anahtarlarını kaybetme riski artar. Anahtarlar okul çantalarının içine asıldığı takdirde bu risk büyük ölçüde ortadan kalkar.

İster Kendiniz Kullanın, İster Sevdiklerinize Hediye Edin

Kendi kullanımınız için tercih edebileceğiniz anahtarlıklar, aynı zamanda sevdikleriniz için de hoş bir hediye alternatifi olarak öne çıkar. Özellikle farklı şehirlerdeki ya da ülkelerdeki sevdiklerinizi ziyaret edeceğiniz zaman, onlara kendi yaşadığınız şehri simgeleyen bir anahtarlık götürebilirsiniz. Çiftler için özel olarak üretilen anahtarlıklar da popüler hediye seçenekleri arasında yer alır. Sevgiliniz ya da eşinizle birlikte kullanmak için sipariş edebileceğiniz bu ürünleri kişiselleştirmek adına satın alma işlemi sırasında anahtarlıkların üzerine yazılacak isimleri belirtmeniz yeterli olur. Sevgilinize hediye edebileceğiniz anahtarlık modellerinden biri de kalpli modeller olarak kendini gösterir. Üzerine isimlerinizi ve tanışma tarihinizi yazdırabileceğiniz bu anahtarlar bir yarısı sizde, diğer yarısı sevgilinizde kalacak şekilde tasarlanır.

Kişiselleştirilebilir ürünler arasında farklı seçenekler de yer alır. İşinizle ilgili ipucu verecek bir anahtarlık istiyorsanız, mesleğinizi sembolize edecek bir tasarımın üzerine adınızı ve iş unvanınızı yazdırabilirsiniz. Benzer bir kullanımı isteyenler tarafından arabaları için de yapılır. Minyatür plakalar olarak dizayn edilen anahtarlıklara arabanızın marka logosunu ekletebileceğiniz gibi, adınızı ya da aracınızın plakasını da yazdırabilirsiniz.

Doğal taşların şifalandırıcı gücüne inanıyorsanız, anahtar seçenekleri arasında bu doğrultuda seçim yapmanızı mümkün kılan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Sitrin taşı ve ametist gibi taşlar kullanılarak hazırlanan anahtarlıklar sevdikleriniz için de hoş bir hediye seçeneği de yaratır.

Yedek Anahtarlarınızı Bir Arada Tutun

Hem güvenlik hem de yedek bulundurma açısından anahtarların birer kopyasını yapmanız gerekir . Bu yedek anahtarları bir arada tutmak ve kaybolmalarının önüne geçmek için de anahtarlık kullanabilirsiniz. Tüm yedek anahtarları birlikte tutmak dağılmalarını engellediği gibi kaybolma risklerini de azaltır.

Yedek anahtar bastırmak tedbirli olmak adına son derece önemli. Konu tedbir olduğunda anahtarlıklar da bazı başka ek seçenekler sunar. Kemer yerine takabileceğiniz anahtarlıklar, düşme riskini büyük ölçüde azaltır. Bu da anahtarlarınızın kaybolmasının büyük oranda önüne geçer. Bir diğer anahtarlık seçeneği ise düdüklü modeller olarak öne çıkar. Bu modeller insanlardan uzak bir yerde ve zor durumda olduğunuzda onların dikkatini çekmenize olanak tanır.

Siz de kullanım ihtiyaçlarınızı belirleyip kişisel zevklerinizi göz önüne alarak hayalinizdeki anahtarlık modelini ÇiçekSepeti üzerinde bulabilir, tek tıkla satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.