Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Andoutdoor ÇiçekSepeti’nde!

Dağcılık, kampçılık, trekking, kayak gibi dış mekan sporları için özel ekipmanlar kullanmanız gerekir. Andoutdoor, kaliteli outdoor ekipmanları ile aktivite boyunca yüksek konfor elde etmenize yardımcı olur. Çadır, uyku tulumu, termos gibi kamp ekipmanları doğada geçirdiğiniz süreyi keyifli hale getirir. Kaliteli malzemelerle üretilen Andoutdoor ürünleri uzun ömürlü yapılarıyla dikkat çeker. Andoutdoor kamp ekipmanlarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Andoutdoor Kamp Malzemesi Çeşitleri

Doğada vakit geçirmeyi sevenler için kamp yapmanın özel bir yeri vardır. Konforlu bir çadır ve uyku tulumu ile en zorlu koşullarda bile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Andoutdoor çadır çeşitleri tek kişilik modellerin yanı sıra 12 kişinin bir arada konaklayabileceği modelleri de içerir. Su geçirmez özellikteki Andoutdoor çadırları her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çadırların üzerinde bulunan açılır kapanır pencereler de gün ışığından faydalanmanızı ve çadırın içini havalandırmanızı kolaylaştırır.

Çadırınızı düzgünce kurabilmeniz için sabitleyici, sarma ipi, çadır içi mat, acil durum battaniyesi gibi yardımcı ekipmanlara da ihtiyacınız olur. Andoutdoor ürünleri arasında bu ekipmanları da bulabilirsiniz. Çadırların yanı sıra Andoutdoor uyku tulumu modelleri de doğada evinizin konforunu yakalamanıza katkı sunar. Yüksek ve çok düşük sıcaklıklara karşı dayanıklılığınızı artıran tulumlar sayesinde huzurlu bir uyku süreci yaşayabilirsiniz.

Kamplara Keyif Katan Andoutdoor Ürünleri

Manzarası güzel, korunaklı bir yere çadırınızı kurup uyku ve dinlenme alanını oluşturduktan sonra günün tadını çıkaracağınız bir ortam hazırlamaya başlayabilirsiniz. Andoutdoor kamp sandalyesi modelleri katlanabilir yapıdadır. Rahat bir sırt yaslama bölümü ve kolçakları olan kamp sandalyelerinde bardağınızı sabitleyebileceniz bir bölme de bulunur. Kamptan ayrılacağınız zaman sandalyeyi katlayarak arabanın bagajına kolayca yerleştirebilirsiniz.

İyi bir termosunuz varsa outdoor aktivitelerde yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre ideal ısıda saklayabilirsiniz. Kahvenizi ya da suyunuzu dökülmeden taşıyabilir, yiyeceklerinizin tazeliğini koruyabilirsiniz. Andoutdoor termos çeşitleri farklı büyüklüklerde tasarlanır. Çelik termos ve mug çeşitleri ile kampın tadını çıkarabilirsiniz. Andoutdoor oto buzdolabı modelleri sayesinde kamp alanında yiyeceklerinizin taze kalmasını sağlayabilir, buz gibi içecekleri tüketebilirsiniz. Kamp alanında kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak indrimli Andoutdoor ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.