Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Anıt ÇiçekSepeti’nde!

İç giyim sektöründe Türkiye’nin köklü ve büyük şirketlerinden biri olan Anıt İç Giyimi serüvenine 1978 yılında Fatih’te butik bir atölye ile başlamıştır. Bugüne kadar iç giyimde birbirinden farklı renk ve tasarımları ile tüm yaş gruplarına kadın erkek ve çocuk kategorilerinde iç giyim ürünleri üretir.

Anıt ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Anıt ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

İç Giyimde Rahatlığın Adresi Anıt

Trendleri ve müşteri dinamiklerindeki değişimleri öngörerek, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel yeni ürünler geliştiren Anıt, yurt içi ve yurt dışı iç giyim sektöründe birçok yeniliği uygulayan markalardandır. Klasik çizgilerden günümüz trendlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi olan, ürettiği her modelde en kaliteli kumaş ve aksesuarları en yeni teknolojiyi harmanlayan marka, kalite ve ulaşılabilir fiyatları bir araya getiriyor.

Termal tayttan atlet ve külotlara, kadın, erkek ve çocuklar için kaliteli malzemeler ve usta işçilikle üretilen Anıt ürünleri, iç giyimde aradığınız rahatlığı ve güveni karşılayan bir marka. Uzun bir kullanım ömrü sunan Anıt ürünleri, yüzlerce yıkamadan sonra bir ilk günkü kalitesiyle size eşlik edecek şekilde tasarlanıyor.

Online alışverişe özel indirimli Anıt ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Anıt ürünleri ayağınıza gelsin.