İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ankara Aynı Gün Teslim Hediyeler

Ankara'da yaşayan sevdiklerinize hediye almak için çok kısıtlı bir vaktiniz olabilir. Ankara'da yaşıyor olabilir ancak mesai saatleri içerisinde olabilirsiniz veya Ankara dışında yaşıyor ve kargo süreleri nedeniyle hediye almak için geç kaldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin aynı gün teslim hizmetine sahip çeşitli ürünlerini telefonunuzda, ÇiçekSepeti uygulamasından ya da internet sitesi üzerinden bir tık ile satın alabilirsiniz. Aynı gün içerisinde Ankara'da yaşayan sevdiklerinize hediyelerini ulaştırabileceğiniz gibi ürün çeşitliliği sayesinde de size uygun bir hediye bulmanız ÇiçekSepeti'nde mümkün. Bu kısıtlı süreç içerisinde çeşitli hediye setlerine, sevdiklerinizin ihtiyacı olacağını düşündüğünüz ürünlere veya onların yüzünü gülümsetecek çiçek aranjmanlarına ÇiçekSepeti'nden ulaşabilirsiniz.

Ankara Aynı Gün Teslim Hediye Setleri

Ankara'da bulunan sevdiklerinizin özel günlerini kutlamak için birbirinden özel hediye setlerini tercih edebilirsiniz. İçerisinde tatlı peluş ayıcık veya eşek gibi oyuncaklara eşlik eden kupa, kolye, çerçeve ve çikolata gibi ürünlerin harmanından oluşan birçok hediye seti bulunur. Bu hediye setleri içerisinde çeşitli temalara sahip ürünler de bulmak mümkün. "İyi ki varsın" , "Seni seviyorum" , "Yeni işinde başarılar" , "Mutlu yıllar" ve hatta sevdiklerinizin gönlünü almak için "Özür dilerim" temalı hediye setlerini tercih edebilirsiniz. Sevimli peluşların eşlik ettiği bu hediye setleri Ankara'daki sevdiklerinize aynı gün ulaşabileceği gibi günlerinin de tatlı geçmesini sağlar.

Her Zevke Uygun Birbirinden Farklı Hediyelikler

Hediye almak genellikle zor bir süreçtir ve karşınızdaki kişinin bunu beğenmesini ve her gördüğünde sizi bir tebessümle hatırlamasını istersiniz. Bu sebeple sevdiklerinize özel aynı gün teslim özelliğine sahip hediyeler içerisinde büyük bir ürün çeşitliliği sizleri karşılar. Anılara değer veren bir yakınınıza hediye almak istiyorsanız eğer kişiye özel hazırlanan fotoğraflı duvar dekorlarından tercih edebilirsiniz. En güzel anılarınızın yer aldığı fotoğrafları ileterek özel bir hediye hazırlatabilirsiniz. Hediye almak istediğiniz yakınınız yeni bir işe girmişse bunu tebrik amaçlı kişiye özel isimlendirilen masa isimliklerinden tercih edebilirsiniz. Ofisinde kullanabileceği ve hoş bir dekor yaratacak mermer kaide seti veya mermer saat setlerine göz atabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye özel kullanabileceği hediyeler de tercih edebilirsiniz. Örneğin, parfüm kişisel bir ürün olduğu gibi sürekli kullanıma açık ve gündelik yaşama dokunabilecek bir hediyedir. Aynı şekilde gündelik hayatta her daim sevdiklerinizin elinin altında olacak kupa ve kalem gibi hediyeleri de değerlendirebilirsiniz.

Uzun yıllar görünürlüğünü koruyacak hediyeler arasında biblolar yerini daima korur. Örneğin, Ankara'da yaşayan ve mesleği avukat veya hakimlik gibi hukuk sistemi içerisinde yer alan sevdiklerinize Adalet heykeli satın alabilirsiniz. Mustafa Kemal Atatürk'ün biblosu, Yunan tanrılarının bibloları veya miğfer gibi dekor ürünler de oldukça beğeni alacak hediyelikler arasında yer alır. 

Aynı Gün Teslim Çiçekler ve Aranjmanlar

Özel tasarım vazolarda teslim edilen çiçekler içerisinde kurutulmuş çiçeklerin tercih edildiği ürünler de yer alır. Kurutulmuş olması sayesinde uzun ömürlü olarak görünümünü koruyarak soluk renklerle farklı bir dekor yaratır. Kaplumbağa, kabak veya özel tasarım işçilikler içeren vazolarda sunulan aranjmanlar içerisinde ithal sukulent bitkiler sevdiklerinize ulaştırılır. Renkli dokuları ve bütünlüklü uyumuyla çiçek aranjmanları Ankara'daki sevdiklerinize aynı gün içerisinde ulaşır. Kokulu taşlardan oluşan aranjmanları da seçenekleriniz içerisinde değerlendirebilirsiniz. El işçiliğiyle hazırlanan kokulu taşlı aranjmanlar sevdiklerinizin ofisinde veya evinde ortama güzel kokular yayarak ortamın havasını dinginleştirerek huzur verir. Aynı zamanda kokulu taşların kokuyu içine çekebilme ve etrafa yayabilme özelliği vardır. Bu sayede dilediğiniz kokuyu taşlar üzerine sıkabilir ve etrafa yaymasını sağlayabilirsiniz.

Eğer Ankara'da yaşayan ve tatlıya düşkün sevdikleriniz varsa ÇiçekSepeti'nin çikolata ve şekerlemelerle dolu sepetleri de onlar için aynı gün teslim özelliğine sahip. Bir sepet dolusu şekerleme ile yakınlarınızın özel günlerini kutlayabilirsiniz. Herhangi bir günde onların yüzünü güldürmek ve oldukça tatlı bir gün geçirmesini sağlamak için de şekerleme sepetleri tam da size göre. Ankara'da yaşayan yakınlarınızın özel günlerini kutlamak veya bir gününü onlar için özel kılmak için aynı gün teslim yüzlerce ürün ÇiçekSepeti'nde!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.