İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Anneler Günü Bonnyfood

Anneniz için hediye seçerken zorlanıyorsanız size harika bir önerimiz var. Lezzetli çikolatalar, meyveler ya da keklerle hazırlanan, birbirinden güzel ve göz alıcı çiçek tasarımlarıyla birlikte sunulan bonnyfood çeşitleriyle annenize mükemmel bir hediye verebilirsiniz. Özel ahşap kutular içinde gönderilen ya da çiçek buketleri gibi derlenen seçenekler arasından bir seçim yaparak dilediğiniz her an annenizi mutlu edebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin hızlı ve güvenilir dağıtım ağının ayrıcalığını uygun fiyatlarla yaşayabilir ve dilerseniz bonnyfood ürünleri üzerine annenize özel notlar yazdırabilirsiniz. Bonnyfood lezzetlerini annenizin yanı sıra tüm sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Ahşap Kutularıyla Sofistike Bonnyfood Çeşitleri

Bonnyfood hediyeleri arasında ahşap kutular içerisinde sunulan sayısız seçenek bulabilirsiniz. Kutular, içindeki lezzetli çikolatalar bittikten sonra farklı amaçlarla kullanılabileceği için ekstra işlevsel bir armağan verebilirsiniz. Seçtiğiniz ahşap kutular üzerine annenizin adını yazdırabilir ya da özel notlar ekletebilirsiniz. Not ve isim yazma imkanı ile kişiye özel bir ahşap kutuya sahip olmalarını da sağlayabilirsiniz. Ahşap kutuda sunulan bonnyfood içeriklerinde truf ve draje karışımlarını, çikolata kaplı bisküvi, fındık ve kahve çekirdeklerini ya da güllü lokum ve hurma gibi sayısız tatlı çeşidini bulabilirsiniz. Kare biçimli ve kapaklı ahşap kutuların yanı sıra rustik çekmeceli minik sandıkları ya da kalp şeklinde sunulan ahşap kutuları da tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bonnyfood lezzetlerini yine ahşap malzemeden imal edilen şık sunum tepsileri ya da saksılar içinde de gönderebilirsiniz.

Kalpleri Isıtacak Bonnyfood Tasarımları

Kalp şeklindeki sunumuyla dikkat çeken, gül görünümlü çikolata ve keklerle lezzetlenen bonnfood tasarımlarını tercih ederek annenizin ve tüm sevdiklerinizin kalbini kazanabilirsiniz. Kalpli tasarımların içeriğinde beyaz çikolatalar, bitter granüllü kekler, frambuazlı kurabiyeler ya da pirinç patlağı topları gibi sayısız lezzetli seçenek bulabilirsiniz. Bonnyfood hediyenizi anneniz için seçiyorsanız, onun meşhur sözlerini bir araya getirip, şık bir not alanı ile çikolataların arasına ekletebilirsiniz. Bu tarz özel notlar ve mesajlar sayesinde ömür boyu saklanacak manevi bir armağan da sunabilirsiniz. Kalp biçimli bonnfood'larınızı dilerseniz meyve ve çikolatalar eşliğinde de gönderebilirsiniz. Birbirinden şık kalpli tasarımların sayısız örneğini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Gerçek Çiçekleri Kıskandıracak Bonnyfood Buketleri

Gerçek kırmızı güllerden derlenmiş olan bir buketle yarışacak kadar hakiki görünen güllü kek buketleri sayesinde annenizi ya da tüm sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Gül biçimli çikolata ve kekler arasında beyaz ve kırmızı renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Gerçek çiçeklerin sarıldığı çarpıcı ambalaj kağıtları içerisinde sunulan bonnyfood ürünlerinde güllerin yanı sıra papatya biçimli kekleri de bulabilirsiniz. Çiçek görünümü yerine çikolatalarla kaplanmış meyveli buketleri de tercih edebilirsiniz. Hasır çiçek sepetleri ile hazırlanan bonnyfood tasarımlarını da seçebilir ve sevdiklerinize tatlıların yanı sıra şık bir hasır sepet de hediye edebilirsiniz. Hasır sepetler içerisinde mevsimin en taze meyvelerini de sunabilirsiniz.

Bonnyfood Tasarımları Sanatla Buluşuyor

Bonnyfood hediyenizi seçerken sanat eserlerinden ilham alan kutu tasarımlarını da tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz kutunun kapağında hoş bir İstanbul manzarası ya da "Kamlumbağa Terbiyecisi" ve "İnci Küpeli Kız" gibi ünlü tabloları sunabilirsiniz. Ev ve ofis alanlarının dekorasyonunda hoş bir etki yaratacak bu kutular sayesinde sevdiklerinize sadece tatlı bir hediye değil bir sanat eseri de armağan edebilirsiniz. Resimli kapak tasarımları arasında Osmanlı Tuğrası, padişah kaftanı gibi farklı seçenekler de bulabilirsiniz. Annelerinizin ve sevdiklerinizin kalbini ısıtacak lezzetli bonnyfood ürün ve tasarımlarının sayısız çeşidini ÇiçekSepeti'nde kolaylıkla bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin hızlı ve güçlü dağıtım ağı sayesinde hediyelerinizi sevdiklerinize aynı gün içinde ulaştırma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.