Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Anneler Günü Hediyesi Çiçek

Her sene mayıs ayının 2. pazar gününde kutlanan Anneler Günü, yılın en güzel ve özel günlerinden biridir. Tüm çocuklar annelerini mutlu etmek için çeşitli hediyeler arar, onun yüzünü gülümsetmek için uğraşır. Kimisi elektronik ürünleri, aksesuarları tercih ederken kimisi için de en güzel hediye çiçeklerdir. Çünkü Anneler Günü’ne özel çiçekler ile anneler çok mutlu olur! Zaman zaman Anneler Günü için hangi çiçek alınır, Anneler Günü çiçek siparişi için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir gibi sorular sorulabilir. Tüm özel günlerde olduğu gibi Anneler Günü’nde de çiçek siparişi vermenin en doğru adresi ÇiçekSepeti sayesinde bu soruları kafanıza takmanıza gerek yok! Biricik anneniz için en güzel Anneler Günü saksı çiçekleri, buket çiçekler ve çok daha fazlası sizi bekliyor!

Anneler Gününe Özel Çiçekler

Her Anneler Günü’nde anneye alınacak hediye konusunda kafa karışıklığı yaşanabilir. Binlerce hediye arasından onun için en iyisini, en güzelini seçmeye çalışmak zor olabilir. Ama çiçekler, her özel günün kurtarıcısıdır. Anneler Günü’ne özel çiçekler sayesinde annenizin yüzünde kocaman gülümsemeler oluşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca anneniz için farklı bir hediye almış olsanız bile hediyenizin yanına bir buket çiçek ekleyerek hediyenizi daha unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Anneler Günü hediyesi olarak çiçek çeşitleri oldukça geniştir. Ama en sık tercih edilen. Anneler Günü çiçek siparişi denince akla ilk gelen çiçekleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Gül: Anneler Günü çiçek hediyesi denince akla ilk gelen çiçeklerden biri gül çeşitleridir. Güller, anlamlı çiçeklerdir. Sevgiyi iletmenin en net, en güzel ve en duygusal yollarından biri olan güller, Anneler Günü için de tercih edilir. Kimi zaman mutluluğu, kimi zaman sevgiyi, kimi zaman teşekkürü ifade eden güller arasından annenizin en sevdiği renkteki gülleri tercih edebilirsiniz. Kırmızı güller ile ona en derin sevginizi ifade edebilir, beyaz güller sayesinde ona içten bir teşekkür edebilirsiniz. Ayrıca sıcak duyguları ve minneti ifade eden sarı güller ile de onu şaşırtabilirsiniz. Paşabahçe Akvaryum Vazoda 7 Kırmızı Gül veya İnci Pembeli Kutuda 20’li Kırmızı Gül gibi seçenekleri seçebilirsiniz.

Orkide: Dünyanın en güzel çiçeklerinden biri olan orkideler de Anneler Günü çiçek çeşitlerinden biridir. Eşsiz, göz alıcı ve değerlidir orkideler; tıpkı anneleriniz gibi! Güzelliğiyle büyüleyici bir çiçek olan orkideler arasından anneniz için en güzelini seçebilirsiniz. Paşabahçe Cam Fanusta 2 Dal Beyaz Orkide Çiçeği veya Çiftli Mor Orkide ile annenizi çok mutlu edebilirsiniz!

Lilyum/Zambak: Zarif ve göz alıcı çiçeklerden biri de lilyumlar. Farklı renkleriyle gören herkesi büyüleyen lilyumlar, Anneler Günü için çiçek hediyesi almak isteyen herkesin radarında olmalı. Anneniz gibi zarif ve narin bir yapısı olan lilyum, sevgiyi de ifade ettiği için oldukça değerlidir. Paşabahçe Vazoda Lilyum Aranjmanı gibi vazoda bir ürün tercih edebilir veya Beyaz Lilyum Çiçek Buketi ile annenize unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz!

Karanfil: Geldik, özel günlerin en sık tercih edilen çiçeklerinden biri olan karanfillere! Kimi ülkelerde Anneler Günü’nün simgesi olan bir çiçektir karanfil. Kırmızı, beyaz, pembe… Her rengiyle büyüleyicidir. Beyaz Karanfil Çiçek Buketi, Beyaz Karanfil Küresi gibi çok farklı şekillerde karanfilleri annenize hediye ederek onu çok mutlu edebilir, sevginizi ona hissettirebilirsiniz!

Papatya: Anneler Günü için çiçek arayışındaysanız, papatyalar da gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz çiçeklerden biri. Doğanın renklerini taşıyan papatyalar, her rengiyle etkileyici ve zarif olmayı da başardığı için vazgeçilmez hediyelerdendir. Mutluluk verir, etkileyicidir ve sevgi doludur. Pembesi, sarısı, beyazı annenizi çok mutlu eder. Anneler Günü’ne özel çiçekler daha ihtişamlı, daha göz alıcı, etkileyici olur. Bu yüzden Paşabahçe Vazoda Sarı Papatyalar veya Sevimli Kutuda Papatya Aranjmanı gibi farklı çiçek buketlerini tercih edebilirsiniz!

Saksı Çiçekleri: Ve Anneler Günü saksı çiçekleri… Anneler Günü için çiçek denince tabii ki saksı çiçeklerinden bahsetmemek olmaz! Annenizin yıllarca büyütebileceği, ona baktıkça sizi hatırlayacağı çiçeklerdendir saksı çiçekleri. Siz de annenize gönderdiğiniz çiçek solmasın, onun için hep en güzel hatıra olarak evin bir köşesinde dursun, ona mutluluk versin istiyorsanız saksı çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Cennet Bambusu gibi Anneler Günü’ne özel çiçekler arasından seçim yapabilirsiniz! Ayrıca en çok tercih edilen Anneler Günü saksı çiçekleri arasında yer alan Yucca, Şeflera, Deve Tabanı, Antoryum gibi çiçekleri de hediye olarak seçebilirsiniz. Güzelliği ile büyüleyen, annenize sizi hatırlatacak bu ürünleri Saksı Çiçekleri kategorisinde keşfedebilirsiniz!

Kutu Çiçekleri: Anneler Günü’nde tercih edebileceğiniz çiçeklerden biri de kutu çiçeklerdir. Göz alıcı kutular içerisinde anneniz için özel olarak hazırlanan çiçeklerden oluşan bu ürünler sayesinde Anneler Günü’ne renk katabilirsiniz. Kutuda çiçekler güllerden, papatyalardan, karanfillerden ya da karışık çiçeklerden oluşabilir. 

Anneler Günü Çiçek Hediyesi ile Annenizi Mutlu Edin!

Anneler Günü, annenize teşekkür edebileceğiniz en güzel ve anlamlı günlerden biri. Hayatımızdaki en kıymetli insan olan annelerimize ne hediye etsek az ama bir çiçek ile onu dünyalar kadar mutlu edebiliriz! ÇiçekSepeti’nin Anneler Günü Çiçek çeşitleri kategorisinde anneniz için özenle hazırlanmış, en güzel çiçekleri keşfedebilirsiniz. Annelerinizi çok sevindirecek, Anneler Günü’ne özel birbirinden güzel çiçekler ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!