Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Anneler Günü Karikatürlü Hediye Seçenekleri

Her şeyden çok sevdiğiniz ve sizi her şeyden çok seven anneniz için Anneler Günü hediyesi bulmak bazı zamanlarda zorlu bir göreve dönüşebilir. Çünkü alacağınız hediyenin tam olarak beklentilerinizi karşılaması dışında yüzde bir tebessüm oluşturmasını da istersiniz. Karikatürlü figürler, oldukça güzel dekoratif parçalar olmanın yanı sırı harika bir anı oluşturmanızı da sağlayan hediyeliklerdir. Çok sevdiğiniz bir fotoğraf veya bir anıyı karikatürize olarak annenize sunmanız, annenizin bu hediyeyi her gördüğünde o güzel anları yeniden hatırlamasına vesile olacak ve mutluluğuna mutluluk katacaktır. Karikatürlü biblo modelleri, önlükler, hediye kutuları, figürler gibi birçok seçeneği inceleyerek Anneler Günü için tatlı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz..

Tatlı Bir Anneler Günü Sürpriz: Karikatürlü Hediyeler

Birçok farklı seçenekte sunulan karikatürlü hediyelerin en çok beğenilen ve tercih edilen çeşitleri şu şekildedir:.

  • Karikatür figürler ve biblolar: Seçtiğiniz bir fotoğrafı özel olarak tasarlanan bir karikatür gövde üzerine oturtan bu tasarımlar hem tatlı hem de oldukça hoş bir görüntü sağlar. Annenizin sevdiğiniz bir fotoğrafını melek kanatları, süper kahraman bedenleri, meslekler, eğlenceli figürler gibi birçok hikaye ile birleştirebilirsiniz. Hatta tüm ailenin bir arada olduğu bir karikatür figürü seçerek farklı ve özgün bir hediye verebilirsiniz.
  • Karikatürlü mutfak önlüğü ve şapkası: Yemek yaparken mutfakta kullanılan mutfak önlüğü üzerindeki tasarımlar, oldukça farklı önlükler oluşturmanıza vesile olur. Karikatürlü önlükler hem kullanışlı hem de bir esprisi olan bir hediye vermenizi sağlar. Bu önlükleri tek olarak alabileceğiniz gibi aşçı şapkası ile birlikte de tercih edebilirsiniz.
  • Karikatürlü anahtarlık: Anahtarları takmak için kullanılan anahtarlıklara eğlenceli bir dokunuş yapmanızı sağlayan bu hediye ile tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.
  • Karikatürlü duvar saati: Yaşam alanlarının dekorasyonunda önemli bir yeri olan duvar saatlerine oldukça farklı bir hava katan karikatürlü saatler, çok sevilen ürünler arasında yer almaktadır. Tüm aile veya annenizin karikatürü ile hazırlanan saatlerle her bakanın gülümseyeceği bir hediye verebilirsiniz.
  • Karikatürlü tablolar: Yaşam alanlarının farklı alanları için duvarlara asılabilecek karikatürlü tablolar hediye edebilirsiniz. Annenizin farklı halleri ve sevdiği kahramanları bir araya getiren bu tablolar, yaşam alanlarında eğlenceli bir dekorasyon yapmanızı da sağlar.
  • Karikatürlü kupa bardak: Annenizin en çok kullandığı sözler, sevdiği kahramanlar veya sizin için özel olan bir anıyı karikatürle birlikte kupa bardak üzerinde görmek oldukça tatlı bir sürpriz olacaktır. Hem kullanışlı hem de tatlı bir hediye arayanlar kupa bardakları kesinlikle değerlendirmeli.

Karikatürlü Anneler Günü Hediyelerinde Özel Fiyatlar!

Anneler Günü kampanyası sayesinde tüm karikatürlü hediyeleri özel fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz. Tablolar, figürler, kupa bardaklar, anahtarlıklar ve süs eşyalarına ek olarak hediye kutularında da harika fiyatlar sizi bekliyor..