Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Anneler Günü Hediyesi Saatler

Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara verdiğiniz değeri göstermek için özel günler birer fırsattır. Özel günler arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Anneler Günü, her anınızda yanınızda olan ve sizi karşılıksız seven annenize teşekkür etme fırsatı sunar. Bu nedenle hediye seçimi yapmak oldukça zorlaşır. Çünkü ince eleyip sık dokurken birçok seçenek arasında kaybolabilirsiniz. Anneler Günü hediyesi saat modelleri, biraz klasik gibi görünse de aslında oldukça düşünülmüş bir hediyedir. Günümüzde saatler sadece zaman gösteren cihazlar olmaktan çok ötede olduğu için birçok fonksiyonu yerine getirir. Bu sayede anneniz günün her saatinde koluna baktığında veya bir işlem için saatini kullandığında sizi hatırlar. Anneler Günü için saat hediyesi arıyorsanız, en güzel saatleri indirimli fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Saatler

Gündelik hayatta, spor yaparken veya ofiste çalışırken kullanabileceğiniz kol saatleri, özellikleri sayesinde birbirinden ayrışır. Özel bir davette kullanacağınız saat ile gündelik işler sırasında kullanacağınız saatin aynı olması pek mümkün değildir. Ayrıca özel etkinlikler ve sportif faaliyetler sırasında da farklı özelliklere ihtiyacınız olur. Anneler Günü hediyesi saat modelleri arasından olacaksa alacağınız saatin annenizin kullanım tarzına ve günlük yaşantısına uygun özellikler taşıması gerekir.

  • Günlük kol saatleri, markaların kendi tasarımlarına göre farklılık gösterse de genelde kullanışlılık ve işlevsellik ön plandadır. Kordon olarak genelde çelik, deri ve silikon gibi dayanıklı malzemeler tercih edilir. Tasarım olarak altın kaplama ve gümüş kaplama modeller de sıkça görülmektedir. Anneler Günü kol saati hediyesi modelleri arasında fiyat olarak da en uygun modeller, günlük kol saatleridir.
  • Akıllı saat modelleri, günümüzde en çok tercih edilen kol saatleri arasında yer almaktadır. Dijital ekran üzerinde takvim, saat, kronometre, adımsayar, oksijen seviyesi, kalp atış hızı gibi veriler sunan saatler, özellikle spor yapmayı sevenler için ideal bir hediyedir. Ayrıca sağlık desteği bulunan modeller, acil durumları önceden tespit edip uyarıda da bulunmaktadır. Telefondan gelen çağrı cevaplama, mesaj okuma ve iletme gibi özellikler sunan modeller ile iletişim kurmakta oldukça kolaydır.
  • Özel günler için tasarlanan özgün modelleri kol saatleri, Anneler Günü için kol saatleri modelleri arasında bütçe olarak en yüksek olan modellerdir. Altın, gümüş gibi değerli madenler veya değerli taşlarla tasarlanan modeller olduğu gibi lüks markalar tarafından tasarlanan modeller de bulmanız mümkündür.

Fossil, Casio, Daniel Klein, Guess gibi markalar başta olmak üzere en iyi markaların kadın kol saati modellerini Anneler Günü özel fiyatlarıyla ÇiçekSepeti’nden sipariş edebilirsiniz. Annenizi mutlu edecek milyonlarca hediye seçeneği ve avantajlı fiyatları hemen inceleyin, fırsatları kaçırmayın!