İPTAL
Bu Yıl da Annenize Küçük Ev Aletleri Mi Alacaksınız?

Anneler Günü'nde annemi acaba nereye götürsem ya da ona ne hediye alsam dediğinizi duyar gibiyiz. Hafta sonuna denk gelmesi biricik annenizle bahar havasında dışarıda yapacağınız güzel bir kahvaltı için gerekli koşulları sağlayacaktır. İnternette küçük bir arama yaparak 8 Mayıs Anneler Günü'ne Özel Kahvaltı (brunch) seçenekleri sunan manzaralı mekanlardan güzel birini seçmekle ilk adımı atabilirsiniz mesela.

Peki ya işin sürpriz hediye kısmı?

Kitap, parfüm gibi ultra-klasik hediye seçenekleri anneye hediye etmek için fazla ucuz kaçacaktır. Bu aşamadan sonra muhtemelen aklınıza elektrikli süpürge, kahve makinesi, kettle, ekmek kızartma makinesi, blender set, mutfak robotu falan gelmiş olmalı? Bizce karar vermeden önce aşağıdaki 6 maddede kısa süreli bir empati yapmalısınız;

Elektrikli ev aletleri - anneniz dışında -  herkesi mutlu edecektir;

#1. Anne sana elektrikli süpürge aldım, artık evimizi 1800watt yeni süpürgenle temizlerken daha mutlu olacaksın

#2. Anne sana kahve makinesi aldım, artık misafirler gelince onlara daha güzel kahveler pişirebilirsin.. Ee tabii bize de.

#3. Anne sana kettle aldım, artık çay suyunu tam 15 saniye daha erken ısıtabileceksin.

#4. Anne sana ekmek kızartma makinesi aldım, artık her sabah bize ekmek de kızartabileceksin

#5. Anne sana blender set aldım, bununla bize çeşit çeşit yemekler ve pastalar yapabilirsin

#6. Anne sana mutfak robotu aldım, her yıl aldığım mutfak robotu ordusuna yeni bir üye daha.

Canımız, annelerimiz mutlu olsun, hayatları kolaylaşsın diye aldığınız her şey onlar için değerlidir elbette, fakat siz bu sene en iyisi daha kişiselleştirilmiş, daha ona özgün birşeyler almayı tercih edebilirsiniz.

Mis kokulu eşsiz güzellikte çiçeklerden, ismine özel hazırlanan hediyelik eşyalardan ya da lezzet dolu yenilebilir çiçeklerden (Bonnyfood) gönderin. Ona ekstra sorumluluk yükleyecek hediyeler yerine onu mutlu edecek samimiyette armağanlar vermeyi deneyin.

Onun mutluluğunu gördüğünüz zaman buna değeceğine emin olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.