Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Anneler Günü Aksesuar Seti

Mayıs ayının gelmesiyle birlikte herkesi hafif tatlı bir telaş sarar. Baharın son ayı ve yazın müjdeleyicisi olan bu ay aynı zamanda Anneler Gününü içinde barındırır. Bu nedenle bu özel gün için hazırlıklara başlamak ve anneye alınabilecek hediyeler için araştırma yapmak gerekir. Kimisi kafasında çoktan ne hediye alacağını kurgulamış ve hatta almıştır fakat ne alacağını bilmeyen de büyük bir çoğunluk bulunur. Bu nedenle tek bir hediye konusunda kararsız kalanların yardımına aksesuar setleri yetişir. Anneler Günü hediyesi takı seçiminde zorlanıyor ve kolye, küpe, bileklik veya çanta hediyesini tek başına yeterli görmüyorsanız bu setler tam size göredir. Üstelik bazı setleri kişiye özel hale getirerek hediyenizi daha da özel kılabilirsiniz. ÇiçekSepeti Anneler Günü aksesuar seti sayfasında yer alan yüzlerce seçeneği inceleyebilir, sizin için uygun olan hediyeyi kampanyalardan yararlanarak uygun fiyatla sipariş edebilirsiniz.

Birbirinden Güzel Anneler Günü Aksesuar Setleri

Dünyaya gözlerinizi ilk açtığınız andan itibaren karşılıksız sevginin ne demek olduğunu size her an hissettiren anneler için Anneler Günü hediyesi olarak ne alsanız yeterli gelmeyecektir. Fakat zaten gönlü oldukça zengin olan anneler ne hediye alırsanız alın zaten mutlu olacaktır. Bu nedenle tek bir hediye almak yerine birçok hediyenin bir arada olduğu aksesuar setleri hem sizin hem de annenizin mutlu olacağı ürünlerden oluşur.

  • Anneler Günü için kolye almak istiyorsanız gümüş veya altın modeller özel tasarımlarla sunulur. Kolyelerde kalp, anne-bebek, sonsuzluk işareti, özel taşlar gibi birçok parça ön plana çıkar. Annenizin tarzına uygun modeli seçerek şıklığına şıklık katabilirsiniz. Tabii ki kolyelere ek olarak set halinde sunulan kolye, küpe, bileklik setleri; kolye, sevimli ayıcık, cüzdan setleri; kolye, defter, çanta setleri gibi ürünleri tercih ederek birçok hediyeyi bir arada verebilirsiniz.
  • Anneler günü hediyesi bileklik modelleri taşlı, zincirli veya gümüş ile altın olarak sunulur. Tasarımlarda ikili veya üçlü zincirler, taş ve farklı motifler en çok tercih edilenler arasında yer alır. Set halinde sunulan bileklik modellerinde ise 2’li veya 3’lü bileklik bulabileceğiniz gibi bilekliğe ek olarak çanta, cüzdan, kolye veya küpe gibi aksesuarlar görebilirsiniz. Burada ihtiyaca yönelik aksesuarları belirleyerek set seçimi yapabilirsiniz.
  • Anneler Günü küpe modelleri küpe seti olarak oldukça hoş tasarımlara sahiptir. Gümüş, altın, beyaz altın veya kaplama olan küpeler özel günler veya günlük kullanıma özel olarak tasarlanır. Set halinde olan küpeler ise farklı iki veya üç tasarımı bir arada sunabileceği gibi yanında kolye, bileklik, yüzük gibi ürünlerle sunulur.
  • Anneler için bilezik en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer alır. Bilezik, bir takı olmanın yanı sıra şıklığın ve zerafetin simgesidir. Altın bilezik modelleri bilezikler arasında en çok öne çıkan türdür. Burma bilezik, 22 ayar bilezik veya 18 ayar bilezik gibi altın ayarına göre sunulan bilezik modellerinden bütçenize uygun olanı Anneler Günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

Şıklığınıza Şıklık Katacak Anneler Günü Aksesuarları

Anneler hayatımızdaki en kıymetli varlıklarımızdır. Her koşul ve durumda sevgilerini bizden esirgemeden yanımızda olur, zor zamanlarda elimizden tutar kaldırırlar. Bu Anneler Günü’nde annenize hediye alırken onun ihtiyaçlarını ve isteklerini gözeterek alacağınız hediyeler yüzlerinde kocaman bir gülümse oluşturacaktır.

  • Aksesuar setleri annelerin en çok kullandığı ürünlerin bir araya gelmesiyle oluşturulur. Bu setler içerisinde bulunan parçalar özel olarak tasarlanır veya kişiselleştirme seçenekleri vardır.
  • Anneler Günü için çanta hediyesi almak istiyorsanız öncelikle “Günlük kullanım için mi, yoksa özel günler ve zamanlar için mi?” olması gerektiğine karar vermelisiniz. Günlük kullanım için sunulan çanta modelleri daha çok göze sahiptir ve alan olarak daha geniştir. Özel günler için tasarlanan çanta modelleri ise daha şık ve minimal tasarımlarda sunulur. Çanta, cüzdan, kolye ve başka parçaların bir arada sunulduğu setleri tercih ederek annenize büyük bir sürpriz yapabilirsiniz.
  • Anneler Günü cüzdan hediyesi oldukça kullanışlı bir seçim olacaktır. Farklı renk, tasarım ve özellikte sunulan cüzdan modelleri göz sayısı ve büyüklüklerine göre farklı fiyatlarda sunulur. Cüzdan modellerinde kişiselleştirme seçeneği de mevcuttur. Cüzdan hediyesinin yanında sunulan kolye, çanta, küpe gibi ürünlerle hediye setleri Anneler Günü için oldukça fazla tercih edilir. Siz de bu setleri tercih ederek annenize özel bir sürpriz yapabilir, hediyenize özel bir kart notu ekleyerek daha da özel kılabilirsiniz.

En güzel Anneler Günü hediyeleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Uygun fiyatlarla sunulan binlerce çeşit aksesuar ve hediyelik ürün arasından bütçenize uygun olanı seçebilir, hızlı gönderim ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.