Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Anneler Günü Gül Buketleri

Anneniz için mis kokulu bir sürpriz yapmak istiyorsanız güller sizin için en doğru tercih olacaktır. Mis kokuları ile annelerin favori çiçeklerinden olan güller birçok renk seçeneğine sahip olmaları sebebiyle de özel zevklere kolayca hitap edebilir. Romantik anneler için kırmızı güller tercih ederken, sadelikten hoşlanan anneler için beyaz gülleri seçebilirsiniz. Dilerseniz rengarenk güller ile hazırlanmış bir buketle annenizin kapısını çalabilir, dilerseniz adının baş harfinin beyaz güller ile çizildiği bir kutu kırmızı gül aranjmanını anneniz için sipariş edebilirsiniz.

Farklı boyut ve tasarımlarda yüzlerce gül aranjmanı Çiçek Sepeti’nde annelerimizi mutlu etmek için bekliyor. Anneler Günü için kutuda güller, saksıda güller ya da vazoda güller tercih edebilir, annenizi en mutlu edecek tasarımı Çiçek Sepeti'nde kolayca bulabilirsiniz.

Çiçeğinizin yanında samimi bir çiçek mesajı eklemek isterseniz Anneler Günü Mesajları ve Anneler Günü Şiirleri sayfalarımızdaki mesaj örneklerinden ilham alabilirsiniz.