İPTAL
Anneye Kadınlar Günü Mesajları

anneye kadınlar günü sözleri

Kadının gücüne ve yapabileceklerine tekrar tekrar hayran olduğumuz gündür Kadınlar Günü. Emeği bilen ve bunun için canla başla mücadele eden güçlü kadınların günüdür. Bu yüzden de coşku ile kutlanılmayı hak eder.

Kadınlar Günü bize kadının gücünü göstermekle kalmaz, aynı zamanda hayatımızdaki kadınlara olan saygı ve minnetimizi bir kez daha hatırlatır. Şüphesiz hepimizin hayatındaki en güçlü kadındır annelerimiz. Ne zorluklara gögüs gererek bizleri bugüne getirmişlerdir. Kendinden vererek, binbir emek ile bizi büyüten annelerimizin de Kadınlar Günü’nü kutlamayı ihmal etmememiz gerekir. Annelerinizin Kadınlar Günü’nü kutlarken onlara göndereceğiniz çiçek ya da hediyelere ilave edebileceğiniz ya da yüzlerine karşı söyleyerek onları mutlu edebileceğiniz mesajları sizler için yazdık.

Kadınlar Günü'ne özel hediye seçenekleri için tıklayın


Bir tanecik annem. Bugün güçlü, ayakları yere basan, çalışan, kazanan ve kimseye muhtaç olmadan yaşayan biriysem senin sayende. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Emeğin kıymetini bana verdiği emek ile kanıtlayan canım annem. Bugün senin günün. Her şey için teşekkür ederim. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Dünyaya gözlerimi açtığım andan yuvadan kanatlanıp uçtuğum ana kadar yanımda oldun, bugün bildiğim ne varsa sen öğrettin ve hala ne zaman ihtiyacım olsa yanımdasın. Kadınlar Gününü kutluyor, seni çok seviyorum.

Bir anne bir ülkenin kaderini belirleyebilir. Bir anne değiştirebilir bir adımı ile dünyayı. Bugün şükrettiğimiz ne varsa, annelerin emek emek büyüttüğü evlatlarının eseri. Bugün emeği ile dünyayı değiştiren kadınların günü. Günün kutlu olsun annem.

Evimizin annesi. Bizleri mutlu etmek için o kadar fedakarlık yaptın ki. Bugün bir arada ve mutlu olmamızın mimarı sensin. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Çok Satanlar >> Kadınlar Günü Hediyeleri

En büyük emek bir insanı yetiştirmektir. Eğer bugün bir şeyleri başarabiliyorsam bu senin sayende canım annem. Emeğin için minnettarım. Dünya Emekçi Kadınlar Günün kutlu olsun.

Attığım her adımda benimle birlikte heyecanlanıyor, benimle sevinip benimle ağlıyorsun. Seni hak etmek için yaptım canım annem, neyin ödülüsün? Varlığına binlerce şükür, 8 Mart’ı kutlamayı en çok hak eden emekçi annem.

Anne olmak demek bir süper kahraman olmak demekmiş. Yıllardır hem iş hayatında hem de ev hayatında başarılı oldun ve bizlere mükemmel bir örnek oldun. Senin gibi güçlü bir kadının çocuğu olmak büyük bir gurur. Kadınlar Günün kutlu olsun!

Bir fener gibi yolumu aydınlatan, düştüğümde nasıl kalkmam gerektiğini bana gösteren ve bana sevmeyi öğreten ilk öğretmenim, annem. Dünya Emekçi Kadınlar Günün kutlu olsun.

Sen kocaman, köklü bir çınar gibi sarıp sarmaladın bizi yıllarca. Gözünden sakındın, belki hırpalandın. Yoruldun çoğu zaman, birçok şeyden vazgeçtin bizler için. Anne olmanın verdiği güç gözlerinden bir an olsun eksilmedi. Tüm emeklerin için teşekkür ederim anne. Kadınlar Günün kutlu olsun tanıdığım en harika kadın.

Çok Satanlar >> Canlı Çiçekler

Hastalandığım zaman baş ucumdan hiç ayrılmayan, ben okuldan dönene kadar pencere önünde bekleyen canım annem. Canla başla büyüttün beni ama beklemelerin hiç bitmedi. Her zaman kalbin kalbimin yanında attı. Tüm emeklerin için sonsuz teşekkürler. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Gerçek kahramanların pelerine ihtiyaçları yoktur. Dizin yaralandığında öperek geçiren, ilk kalp yarasında sarılarak dindiren annelerdir gerçek kahramanlar. 8 Mart Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim.

Her zaman, her yere ve her şeye yetişebilmene hayranım. Öylesine kocaman ki kalbin, sevdikçe daha da büyüyor sanki. Tek dileğim senin kadar harika bir kadın olmak canım annem. Kadınlar Gününü kutlarım.

Emek ne demek deseler, hemen annem derim! Dünümü güzelleştiren, bugünümü inşa eden, geleceğime ışık olan annem! Kadınlar Günün kutlu olsun!

Gülüşü ile dünyaları yenecek güçte olduğuna inandığım ve yanında her zaman güvende annem, ilk kahramanım, sırdaşım. Güçlü kadınlara en güzel örneksin, senin ışığında büyümenin gururu ile yaşıyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Çok Satanlar >> Kadınlar Günü Çiçekleri

Ne zaman mutsuz olsam, ne zaman ümitsizliğe kapılsam, sadece sesini duymak bile yetiyor kendime getirmeye. Yeniden güçlendiğimi hissediyorum, ayağa kalkma gücü buluyorum. Hakkını nasıl öderim bilmem annem. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Hiçbir zorluktan korkmayan, evlatları için yapamayacağı şey olmayan canım annem. Emek emek bizleri bugüne getirdiğin, her zaman yanımızda olduğun için ve bizlere verdiğin bütün güzellikler için çok teşekkür ederiz. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Bugün hakları için dünyayı değiştiren kadınları anma günüymüş. Emeklerinin karşılığı için her savaşa girmeye hazır, gücüne inanan kadınların günü. Hayatımda gördüğüm en cesur ve güçlü kadın olan annem, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günün kutlu olsun!

En zor görev anneliktir. Bunca yıl bize verdiğin emeğin maddi bir karşılığı olması mümkün değil. Üstelik ne yıllık izin istedin ne de emeklilik. Varlığına binlerce şükür fedakar anneciğim. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Her sabah kalktığında ilk önce bizleri düşündüğünü ve her gece yatarken bizler için dua ettiğini bilmek bile kendimizi güvende hissetmemiz için yetiyor birtanecik annem. Kadınlar Gününü kutluyorum. Tüm emeklerin ve fedakarlıkların için teşekkürler.


 

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Kadınlar Gününe Özel Çiçek Aranjmanları

» Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

» Kadınlar Günü İçin BonnyFood Ürünleri

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.