İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Anneler Günü Kolye Modelleri

Her kadının çok sevdiği takılar arasındadır kolyeler. Bazıları en sevdikleri kolyelerini hiç çıkarmazlar, bazılarının da her kıyafetleri ile uyumlu başka kolyeleri vardır. Annelerin favori aksesuarlardan olan ve kullandıkça sizleri hatırlatacak kolyeler, ciceksepeti.com'da sizleri bekliyor.

Sizleri "Ne alsam?" kararsızlığından kurtaracak ve annelerinizi çok mutlu edecek klasik veya modern, her bütçeye hitap eden kolyeler Anneler Günü için hazır. Yüzlerce farklı tasarımı bir arada bulabileceğiniz Çiçek Sepeti'nden anneniz için altın, gümüş veya kaplama bir kolye veya kolye seti alabilirsiniz. İsimli kolye, sonsuzluk kolye, papatya kolye, melek kolye, inci kolye, pırlanta kolye, yaşayan kolye ve daha birçok seçenek arasından Anneler Günü kolyesi olarak dilediğinizi seçebilir, yalnızca dakikalar içerisinde anneniz için siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hediye kolyenizin yanında güzel bir tebrik mesajı yazmak isterseniz Anneler Günü Mesajları ve Anneler Günü Şiirleri sayfamızdaki örnek mesajlardan ilham alabilirsiniz.