Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Anneler Günü Kolye

Koşulsuz sevgi, fedakarlık, özveri, sıcaklık, samimiyet ve daha birçok duygunun temelini annelerden öğreniriz. Çünkü gece gündüz demeden her an ve her saniye sadece çocuğunu düşünen anneler, dünyanın en özel insanlarıdır. Dünyanın en özel insanlarına adanmış olan Anneler Günü ise en kıymetliniz olan annenize olan sevginizi göstermenin yollarından biridir. Tabii annenize olan sevgi ve saygınızı göstermek için bu özel günü beklemenize gerek yok. Fakat artık tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de anneler, bu özel günde ufakta olsa bir hatırlanmak, onları mutlu edecek bir hediye bekliyor. Ayrıca neden beklemesinler ki… Yazın gelişini müjdeleyen Mayıs ayı bu yüzden ayrı bir güzeldir. Her sene Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanan Anneler Günü’nde özel bir sürpriz yapmak istiyor ama ne yapacağınızı bilmiyorsanız annenize sevginizi gösteren şık bir kolye alabilirsiniz. Gümüş ve altın gibi özel malzemelerle üretilmiş birbirinden şık tasarımlara sahip tasarım kolye modelleri annenizin boynuna oldukça yakışacak ve her taktığında sizi hatırlatacaktır. En özel Anneler Günü kolye modelleri ÇiçekSepeti sayfalarında sizi bekliyor. Hemen ürünleri inceleyerek uygun fiyatlar ve hızlı gönderim avantajlarıyla sipariş oluşturabilirsiniz.

Anneler Günü’ne Özel Şık Kolye Tasarımları İle Annenizi Mutlu Edin

Anneler Günü yaklaştıkça herkeste tatlı bir telaş başlar. Kafalarda “Ne hediye alsam, aldığım hediye yeterli mi, Anneler Günü hediyesi kolye nasıl olur?” gibi sorular döner durur. Hediye seçimi yaparken bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekir. Bu ayrıntılar hediyenizi daha değerli kılacağı gibi annenizi daha mutlu etmenizi sağlayacaktır.

  • Annenizin her zaman kullanacağı ve her zaman sizi hatırlatacak “O” hediyeyi seçmek zorlayıcı olabilir. Fakat bu özel günde seçim yaparken kendi kişisel zevklerinizi bir kenara bırakmalı ve annenizin zevklerine odaklanmalısınız. Örneğin; “Anneniz gümüş mü kolye sever yoksa altın mı, tasarım olarak ne tarz modeller hoşuna gider, kalın zincir mi yoksa ince zincir mi?” sorularına kendiniz yanıt veremiyorsanız kardeşiniz, ablanız veya annenizin arkadaşlarından yardım alabilirsiniz.
  • Anneler Gününe özel kolye tasarımları birçok farklı marka tarafından birçok farklı modelde sunulur. Kişiye özel hazırlanan ürünler Anneler Günü’nde en çok tercih edilen kolye modelleri arasındadır. Çünkü bu tarz hediyeler kişiyi daha özel hissettirir ve ona verdiğiniz değeri gösterir. Anneler Günü için özel olarak hazırlanan ve üzerine istediğiniz isim, tarih veya mesajı ekleyebildiğiniz kişiye özel kolye modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz.
  • Anneler Günü gümüş kolye modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Gümüşün zarif ve şık görüntüsüne eşlik eden taşlarla süslenmiş kolyeler, hem annenizin şıklığına şıklık katacak hem de boynuna her taktığında sizi hatırlatacaktır.
  • Altın kolye modelleri ise kadınların her daim vazgeçemediği zarafeti ile her zaman popülerdir. Altın kolyeler sarı altın renkte olabileceği gibi beyaz altın kolye modelleri de mevcuttur. 14 ayar, 18 ayar, 22 ayar gibi seçeneklerde sunulan altın kolyeler tasarım olarak kalp, anne bebek figürü, sonsuzluk işareti ve daha birçok seçenekte sunulur. Burada annenizin tarzına uyan ve onu mutlu edecek tasarımı bulduğunuzu hissettiğiniz an siparişinizi hemen verebilirsiniz.
  • Taş tasarımlı kolye modelleri üzerinde özel taşların kaplama, gümüş ve altın ile buluşması ile oluşturulur. Bu tarz taşlar genelde anlamı olan veya değerli taşlardır. Annenizin bu tarz taşlı modellere ilgisi varsa anlamını araştırarak ona taşlı bir kolye hediye etmeniz oldukça hoşuna gidecektir.

Anneler İçin Kolye Hediyesi ve Anlamı

Kolye, Anneler Günü hediyeleri arasında anlamlı ve kullanışlı olmasıyla ön plana çıkar. Her hediyenin kişisel bir anlamı olduğu gibi herkes tarafından kabul gören ifade ettiği bir anlamı vardır. Kolye hediyesi ise tamamlayıcı ve özel bir aksesuar olmanın yanı sıra üzerinde taşıdığı sembol veya tasarımlarla anlam kazanır. Annenizin özel olarak sevdiği belli sembolleri kolye olarak hediye etmeniz onun zevklerini bildiğinizi gösterir. Bunun dışında örneğin; sonsuzluk simgeli gümüş kolye sonsuz sevginizin simgesi olacakken üzerinde iki kalp tasarımı olan ve kalpler üzerine isim veya rakamların yazıldığı kolye duygularınızın nişanesi olacaktır. Bu nedenle seçim yaparken kolye tasarımlarının neler ifade edebileceğini hesaba katmanız hediyenizin değerini bir kat daha artıracaktır. Eğer Anneler Günü için kolye tek başına sizin için yeterli gelmiyorsa kolye, yüzük ve küpeden oluşan özel aksesuar setleri tercih edebilir veya kolyeye eşlik eden farklı ürünlerin bulunduğu hediye setlerine göz atabilirsiniz.

Anneler Günü için ucuz kolyeler, gümüş kolyeler, altın kolyeler ve kişiye özel kolye modelleri gibi birçok seçeneği ÇiçekSepeti anneye kolye sayfasında bulabilir, hızlı gönderim ve farklı ödeme seçenekleri avantajlarından yararlanarak sipariş oluşturabilirsiniz.