Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Anneye Papatya

Hayatta sizi en çok seven ve en çok düşünen annenizi özel günleri beklemeden mis gibi kokan rengarenk çiçeklerle mutlu etmeye ve gönlünde sevgi çiçekleri açtırmaya ne dersiniz? Varlığıyla gücünüze güç katan, hakkını ne yapsanız ödeyemeyeceğiniz biricik annenizi çiçeklerin en zarifi papatyalarla mutlu etmeniz için hazırlanan birbirinden özel aranjmanları ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinden seçebilirsiniz. Kucak dolusu bir bukette, sepette, kutuda, vazoda, fanusta ya da kütükte farklı sunum seçenekleri ile özenle hazırlanan papatya aranjmanları arasından annenizin zevkine en uygun olanı kolayca seçebilir ve hayatınıza kattığı tüm güzellikler için ona özel ve farklı bir şekilde teşekkür edebilirsiniz. 

Papatyalara Eşlik Eden Güzellikler

Annenizin zarif elleriyle buluşması için beyaz ya da renkli papatyalardan oluşan bir tasarım seçebilirsiniz. Dilerseniz papatya ailesinin özel çiçeği olan gerberalar, karanfil ailesinin en şahanesi hüsnüyusuflar, tazecik ve mis kokulu birbirinden farklı renklerde güller ve lilyumlarla zenginleştirilmiş papatya aranjmanlarını da tercih edebilirsiniz. Narin ve asil yapılı cipsolar ve yeşillikler ile hazırlanan aranjmanlar ise papatyaların ve onlara eşlik eden çiçeklerin ortaya çıkardığı görselliği bir adım öteye taşır. İşinin uzmanı çiçek tasarım ekibinin maharetli ellerinden çıkan muhteşem güzellikteki papatya aranjmanları annenizi mutlu etmenin ve ona olan sonsuz sevginizi çiçekler vasıtasıyla hissettirmenin en zarif yoludur.

İlhamını Doğadan Alan Kütükte Papatya Çeşitleri

El işçiliğinin izlerini taşıyan ve özenle hazırlanan şirin kütükler zarif papatyalarla bir araya geldiğinde ortaya tam bir görsel şölen çıkar. Sıra dışı ve samimi görüntüsü ile doğal ahşap kütük içine yerleştirilen papatyalar ile doğanın en güzel ve en sıcak halini annenizin güzel elleriyle buluşturabilirsiniz. Kütük içindeki papatya aranjmanları yerleştirildiği mekanlarda farklı bir hava estirerek odanın dekorasyonuna benzersiz bir imza atar. Görenleri kendine hayran bırakırken, odayı saran mis gibi kokusu ile ferahlatıcı bir etki yaratır.

Kutuda ve Vazoda Papatyalar Bir Başka Güzel

Anneniz için papatya seçimi yaparken özel tasarım kutusu içinde düzenlenen aranjmanlar arasından seçim yapabilirsiniz. İnci taneleriyle süslenen, üzerinde şirin figürler yer alan veya değişik renklerden oluşan kalp biçiminde kutular gibi geniş seçenekleri bulabilirsiniz. Kutudaki papatyalar kadar beğeni toplayan sade veya çakıl taşlı cam fanus içinde yer alan papatyalar da annenizin kalbine naif bir dokunuş yapmanız için oldukça idealdir. Fanus yerine vazo tercih ederseniz yine geniş seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz.  Seramik vazosu üzerinde renkli harflerle "Canım Annem" yazılı papatya aranjmanlarını da annenize hediye etmek üzere değerlendirebilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarımlarla Annenizi Şaşırtın

Özel tasarım çekmeceli kutuda yer alan papatyaların üzerine annenizin isminin baş harfini kırmızı güllerle yazdırarak ona harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Üstelik bu tatlı sürpriz bununla  sınırlı kalmaz. Anneniz şık kutunun çekmecesini açtığı anda birbirinden lezzetli ve renkli makaronlarla karşılaşır. Papatyalar ve güllerin güzelliği kadar enfes tadıyla damakları şenlendiren makaronlar ile annenizin gününe hem tat katar hem de hiç unutamayacağı bir güzelliği ona hediye edersiniz. 

Annenizi Papatyalarla Buluşturmak Çok Kolay

Sizin için çok kıymetli olan annenize birbirinden farklı ve şık sunumlar arasından seçtiğiniz papatya aranjmanını uygun fiyat ve aynı gün teslim imkanı ile ÇiçekSepeti üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz aranjmanı seçtikten sonra anneniz için kalbinizden geçen duyguları papatyalarla birlikte iletilmek üzere not edebilirsiniz. Jestiniz ve güzel sözleriniz ile anneniz hem çok mutlu olacak hem de papatyalarla buluştuğu anda yaşadığı hisleri ömrünün sonuna kadar unutamayacak.