İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Anti-Aging ve Yaşlanma Karşıtı Ürünler

Sağlıklı ve genç görünen bir cilt için düzenli olarak cilt bakımı yapmanız gerekir. Cildinizin ihtiyaçları, sahip olduğunuz cilt tipine ve yaş aralığına göre değişkenlik gösterse de cildinize düzenli bakım yaparak daha sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz. Cildin ince çizgiler ve hafif kırışıklıklar gibi erken yaşlanma belirtileri ile savaşabilmesi için doğru ürünler ile desteklenmesi gerekir. Cilt bakım rutininize anti-aging ve yaşlanma karşıtı ürünler ekleyerek daha sıkı ve dolgun görünen bir cilde kavuşabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı ürünler, cildinizdeki mimik çizgilerin görünümünü azaltarak cildin yaşlanmasını hafifletebilir.

Anti-Aging ve Yaşlanma Karşıtı Ürünler ile Çizgilere Meydan Okuyun!

Cildin düzenli olarak temizlenmesi ve nemlendirilmesi sağlıklı bir cilt görünümü için önemlidir. Günlük cilt bakımınızda tercih edeceğiniz anti-aging ve yaşlanma karşıtı kremler ile cildinize yoğun nem desteği sunabilirsiniz. Farklı yaş grupları için hazırlanan bu kremler ile yaşınıza uygun cilt bakımını yapabilmeniz mümkün olur.

Anti-Aging ve yaşlanma karşıtı kremler;

  • İçeriğindeki mineral ve vitamin desteği ile cilt yenilenmesine destek olur.
  • Mucizevi yağlar ile zenginleştirilen formülü sayesinde cildin en alt katmanlarına kadar nemlendirilmesini sağlar.
  • Mimik çizgilerini dolgunlaştıran yapısı ile daha sıkı bir cilt görünümü sunar.
  • Cildin doğal bariyer özelliğin korumasına yardımcı olur.
  • Cildi güçlendirerek olumsuz etkenlere karşı daha dirençli olmasını sağlar.

Soğuk, güneş ışınları, hava kirliliği ve makyaj kalıntıları gibi etkenlerin cildinize verdiği zararı en aza indirmeyi amaçlayan bu kremler ile yaşlanma belirtilerine meydan okuyabilirsiniz! Anti-Aging ve yaşlanma karşıtı kremle aynı zamanda hormonal dengesizlikler, sağlıksız beslenme, stres gibi fiziksel etkenlerden dolayı yorulan ve solgun bir görünümü olan cildinizi canlandırmanıza yardımcı olur. Gece ve gündüz uygulanabilen anti-aging ve yaşlanma karşıtı kremler ile cildiniz 24 saat boyunca nemlendirebilirsiniz.

Göz Çevresi için Özel Anti-Aging ve Yaşlanma Karşıtı Ürünler

Vücudunuzda her bölgenin kendine has bir cilt yapısı vardır. Göz çevresi bedeninizde en hassas olan cilt bölgelerinden biridir. Göz çevresinde yıllar içinde oluşan ince çizgileri yok edebilmek için anti-aging ve yaşlanma karşıtı kremlerden destek alabilirsiniz. Mimiklerinizden, yanlış makyaj temizleme alışkanlıklarından ve çevresel etkenlerden dolayı kırışıklık görüntüsüne sahip olan göz çevresini, yaşlanma karşıtı yağlar ile onarabilirsiniz. Yorgunluk, düzensiz beslenme ve uykusuzluk gibi olumsuzluklar nedeniyle yorgun görünen göz altlarınız için canlandırıcı etkisi olan serumları tercih edebilirsiniz.

Göz çevresi için sunulan anti-aging ve yaşlanma karşıtı kremler;

  • Göz altı torbalarının görünümünü gözle görülür şekilde azaltır.
  • Göz çevresindeki renk eşitsizliklerinin yok edilmesine yardımcı olur.
  • Hyaluronik asit ile zenginleştirilen formülü ile cilt tarafından anında emilir ve kırışıklık görünümünü azaltır.
  • Aplikatörleri ile göz çevresine masaj yapar ve cilt yenilenmesine destek olur.
  • Vitamin desteği sunarak cildi sıkılaştırır.

Yoğun Cilt Bakımı için Anti-Aging ve Yaşlanma Karşıtı Serumlar

Yıpranmış ve yorgun düşmüş cildinizi kısa sürede canlandırmak için anti-aging ve yaşlanma karşıtı serumları tercih edebilirsiniz. Cildin yapısını onaran elementler barındıran bu serumlar, yoğun kıvamları ile cildinizin daha hızlı toparlanmasını sağlar. Cildin gözenekleri tarafından anında emilen yapısı sayesinde cildin tüm katmanlarında etkili olur. Soluk ve parlaklığını kaybetmiş cildin tekrar enerjik görünmesini sağlayan bu serumlar ile her yaşta kusursuz bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz. Kuru ve gergin cildinizi sakinleştiren ve ideal nem desteği ile canlandıran serumları gece, gündüz yaptığınız cilt bakımlarında kullanabilirsiniz. Siz de yaşınıza uygun vitamin ve mineral desteği içeren anti-aging ve yaşlanma karşıtı ürünler ile bakım yapmak için ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Erişilebilir fiyat seçenekleri ile size sunulan bu ürünler; krem, losyon, serum gibi farklı alternatifleri ile her cildin ihtiyacına yönelik çözümler sunar.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.