Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Antibakteriyel Sıvı Sabunlar

Dokunduğunuz her yerde sağlığınıza zarar verebilecek mikroorganizmalar bulunabilir. El hijyenine önem vermediğinizde bu mikroorganizmalar ağız ve burun yoluyla vücudunuza girebilir. Antibakteriyel sıvı sabun çeşitleri ellerinize bulaşan bakteri ve virüsleri büyük oranda ortadan kaldırır. Temiz ve hijyenik ellere sahip olmak için düzenli olarak antibakteriyel sıvı sabun kullanabilirsiniz. Antibakteriyel sıvı sabun çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Antibakteriyel Sıvı Sabun Çeşitleri

Antibakteriyel sıvı sabun markaları farklı cilt tipleri için özel formüller geliştirir. Toplu yaşam alanlarında, ulaşım araçlarında, park ve bahçelerde dokunduğunuz yerlerden ellerinize çeşitli mikroorganizmalar bulaşabilir. Özel olarak formüle edilen antibakteriyel sıvı sabunlar sayesinde ellerinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz. Antibakteriyel sabunlar farklı ebatlardaki ambalajlarında sunulur. Pompalı kapak yapısına sahip olan antibakteriyel sıvı sabun 650 ml olarak karşınıza çıkar. Çeşitli bitki özleri ile zenginleştirilen bir içeriğe sahip olan antibakteriyel sıvı sabunlar cildinizin pH dengesini de korur. Elinize bulaşan bakteri ve virüslerden kurtulmak için avucunuzun içine bir miktar antibakteriyel sıvı sabun aldıktan sonra en az 20 saniye boyunca ovalamanız gerekir. Parmak aralarını, elin üstünü, avuç içlerini ve parmak uçlarını iyice ovaladıktan sonra bol suyla durulayabilirsiniz.

Antibakteriyel Sıvı Sabunlarla Elleriniz Hep Temiz

Ellerinizin her zaman temiz ve mikroplardan arınmış olmasını isterseniz antibakteriyel sıvı el sabunu çeşitlerini kullanabilirsiniz. Hoş kokusu ile ferahlık hissi de veren bu ürünler farklı ebatlarda sunulur. Pompalı şişeleri bittikçe doldurmak için büyük hacimli yedek şişeleri kullanabilirsiniz. Yedek olarak kullanabileceğiniz antibakteriyel sıvı sabun 5 lt olarak karşınıza çıkar. Antibakteriyel sıvı sabunları da evinizde çeşitli sıvı sabunluklara da doldurabilirsiniz. Test edilmiş bakteri ve virüslerin büyük çoğunluğunu ortadan kaldırmaya yardımcı olan antibakteriyel sabunlar el hijyeni için oldukça faydalıdır. Elinizin temizliğinden emin olmak istediğinizde antibakteriyel sabunların yanı sıra dezenfektanları da kullanabilirsiniz.

Antibakteriyel Sıvı Sabun Fiyatları

Antibakteriyel sıvı sabun fiyatları her bütçeye uygun seviyelerdedir. Etkili bir el hijyeni için hoş kokulu ve güçlü bir formüle sahip ürünleri kullanabilirsiniz. Antibakteriyel sıvı sabun çeşitleri arasından cilt yapınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Birbirinden hoş kokulu ve etkili temizlik sağlayan antibakteriyel sıvı el sabunu çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.