Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Antre Holler

Yaşam alanları eskisine oranla daha küçük ama daha kullanışlı bölümlere ayrılıyor. Bu nedenle her metrekare ve her alana işlevsellik kazandırmak oldukça önemli bir konu. Evin giriş bölümü olan antre, önceden ferah bir ortam için ya boş bırakılırdı ya da mont, ayakkabı gibi günlük kullanılan eşyalar için dolap ve askılar olurdu. Fakat artık bu alana günün stresini atmak, eve girdiğinizde rahat hissetmenize yardımcı olmak ve en önemlisi size zaman kazandırmak adına farklı ürünler ekleyebilirsiniz. Yoğun ve yorucu bir günün ardından eve girdiğinizde ilk gördüğünüz yer olan antreler, aslında yaşam alanının geri kalanı içinde ipuçları taşır. Evin dekorasyonu ve tarzı hakkında ilk izlenimi burası verir. Bu kural sadece evler için değil, iş yerleri içinde geçerlidir. Sizi ziyarete gelenleri ilk karşılayan alan olan bu kısım, gelen kişilerde ilk intiba oluşturma konusunda oldukça değerlidir. Yaşam alanlarının bir bütünlük ve tarz oluşturması açısından antre dekorasyonuna önem vermek gerekir. Diğer bölümlerle uyum içinde olan bir alan gören herkesi kendine hayran bırakacaktır. Peki, bu alanda neler mi kullanabilirsiniz? Eşyalarınızı depolamak için ayakkabılık; günlük kullanım için askılık, anahtarlık, portmanto, vestiyer veya dresuar; duvarlarda bir şeyler sergilemek için askılık ve dekoratif biblolar, aydınlatma için Led dekoratif ışıklar; mekana farklı bir hava katmak için ayna ve tablolar ile yerlere sermek için halılar akla ilk gelen ürünlerdir. Yaşam alanlarındaki bütünlük ve işlevsellik için ihtiyacınız olan tüm ürünleri ÇiçekSepeti antre hol sayfasında bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Antre Dekorasyonu İçin Mobilyalar

Bir alana işlevsellik kazandırırken aynı zamanda dekoratif olarak istediğiniz hale gelmesi için doğru seçimler yapmanız gerekir. Mekanda kullanılan mobilyalar, süs eşyaları, aydınlatma gereçleri, aksesuarlar ve diğer tüm etkenlerin aynı amaca hizmet etmesi oldukça önemlidir. Antre-hol dekorasyonu yaparken kullanabileceğiniz oldukça fazla seçenek arasından sizin ihtiyaçlarınıza en uygun seçimleri yaparak muhteşem bir alan oluşturabilirsiniz.

  • Antre kullanımı için tasarlanan dolaplar farklı özelliklere sahiptir. Vestiyer, dresuar, ayakkabılık, askılık gibi farklı özellik ve ebatlarda sunulan mobilyalar sundukları ile farklı istekleri karşılar. Seçim yaparken ihtiyaçlarınızı belirlemeniz ve buna uygun ürünler seçmeniz yararınıza olacaktır.
  • Vestiyer modelleri; askı ve ayakkabı kapasitelerine göre farklı raf, bölme, çekmece ve kapaklı alanlar sunar. Kişi sayısının fazla olduğu yaşam alanlarında büyük vestiyerler seçilebilir. Bu vestiyerler hem alan olarak hem de ayna, askılık gibi farklı özellikleri bir arada sunmaları nedeniyle oldukça kullanışlıdır. Geniş bir antreniz yok ise daha kompakt ve belli işler için alan sunan modelleri seçebilirsiniz. Örneğin, ayakkabı depolamak için alana ihtiyacınız var ve alanınız az ise sadece ayakkabı depolama alanı sunan modelleri tercih etmek gibi.
  • Dolap çeşitleri arasında yer alan ve küçük çekmeceleri, özel süslemeleri ile oldukça şık bir görüntü sunan dresuar modelleri, dekoratif olarak sizi memnun edecektir. Yaşam alanında kullandığınız tonlar ile uyumlu olan dresuarlar seçerek bir bütünlük oluşturabilir veya renkli tasarımlara yönelerek girişe enerji katabilirsiniz. Örneğin; eskitme bir dresuar üzerine bir ayna yanında minderli küçük bir ayakkabılık ve ufak bir askılık oldukça hoş bir antre dekorasyonu olacaktır.
  • Antre-hol mobilyaları arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan dilsiz uşaklar, ofis ve evler için oldukça güzel seçenekler sunar. Doğal ahşap tonları veya beyaz renkte bir dilsiz uşak ile antreye ferahlık katabilirsiniz.

Antrenize İşlevsellik Kazandıracak Aksesuarlar

Antreye uygun mobilyalar dışında bu alana farklı özellikler katacak birçok ürün bulunur. Çeşitleri ve özellikleri farklı olan antre-hol dekorasyon ürünleri, sundukları özelliklere göre fiyatlandırılır. Üretildikleri malzemeler, işçilik kalitesi, işlevsellik gibi durumlar ürünlerin fiyatlarında etkilidir.

  • Antrenizde vestiyer için yeterli alan yoksa ayakkabı dolapları, saklama kutuları veya sepetlerden özel depolama alanları oluşturabilirsiniz. Metal ayakkabılık, ahşap ayakkabılık, yonga levha modeller veya kumaş, plastik, hasır sepetler özgün fikirlerle birleştiğinde harika sonuçlar ortaya çıkarabilir.
  • Askılık, duvara monte edilen askılı raf modelleri ile hem alana işlevsellik kazandırabilir hem de dekoratif olarak farklı bir hava katabilirsiniz. Ahşap, metal gibi malzemelerden üretilen askılık modelleri klasik renkler dışında canlı renkler arasından seçerek farklı bir görüntü oluşturmanız da mümkün.
  • Antrede ayna kullanmak hem alana ferahlık katar hem de işlevsellik kazandırır. Evden çıkmadan ya da girdiğinizde ayna önünde son kontrollerinizi yapabilir, dolaplı ayna modellerini tercih ederek anahtar gibi ufak tefek eşyaları depolayabilirsiniz.
  • Antre dekorasyonu için önemli olan bir diğer konu ise halı seçimidir. Bu alanda kullanacağınız halı modelleri alanın havasını doğrudan etkileyecektir. Işık alma açısından diğer alanlardan daha dezavantajlı olan antrelerde açık renkler kullanarak ortama ferahlık katabilirsiniz.
  • Ayakkabı saklama kutuları, anahtar dolabı, giriş paspası, “Hoş geldiniz” yazıları, panolar ve daha birçok farklı ürünle alana istediğiniz son eklemeleri yapabilirsiniz.

Antre-hol dekorasyonu için ihtiyacınız olan tüm ürünler ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Uygun fiyatlarla sunulan tüm ürünleri sayfa üzerinden inceleyebilir, hızlı gönderim avantajlarıyla sipariş edebilirsiniz.