İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Antrenman Maskesi

Spor yaparken ihtiyaç duyulan oksijen miktarını azaltarak performans artırmayı hedefleyen antrenman maskesi çeşitleri, son yıllarda revaçta olan spor ekipmanları arasında yer alır. Özellikle yoğun güç gerektiren kardiyo antrenmanları sırasında kullanılan antrenman maskeleri, dayanıklılığınızı artırmak konusunda size yardımcı olur. Farklı marka ve model seçenekleri bulunan antrenman maskelerine ÇiçekSepeti’nde göz atabilirsiniz.

Antrenman Maskesi Özellikleri

Spor yaparken performansınızı etkileyen birçok durumla karşılaşabilirsiniz. Yükseklik ve yükseklikten kaynaklanan basınç farkının yarattığı oksijen azlığı, performansı olumsuz yönde etkileyen faktörler arasında yer alır. Bu olumsuzlukların etkisini azaltmak için çözüm arayanlar tarafından antrenman maskesi nedir sorusunun yanıtı merak edilebilir. Antrenman maskesi, ağzı ve burnu sıkı bir şekilde kapatarak spor yaparken aldığınız oksijen miktarını azaltan bir maske çeşididir. Antrenman maskeleri yüksek rakım koşullarını taklit ederek performans artışı sağlar. Aynı zamanda farklı ortam şartlarına uyumlu bir şekilde spor yapma olanağı sunar. Spor antrenman maskesi çeşitlerinde hava akışını ayarlayarak solunum zorluğu seviyelerini değiştirebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınız sporun türüne ve ihtiyaç duyduğunuz zorluk aşamasına göre ayarlamalar yaparak daha etkili bir sonuç alabilirsiniz.

Antrenman Maskesi Çeşitlerinin Faydaları

Antrenman maskesi çeşitlerinin performans artırıcı birçok faydası bulunur. Düşük oksijen oranı vücudun kırmızı kan hücresi üretimini artırır. Bu durum sonucunda kaslara yoğun bir şekilde kan akışı gerçekleşir. Bu maskeler sayesinde kasların gelişimini hızlandırabilirsiniz. Az hava solunması da ciğer kapasitesini artırma üzerinde etkili olur. Birçok profesyonel sporcu tarafından tercih edilen bu maskeler, ekstra vücut direnci gerektiren antrenmanlar için uygundur. Örneğin kas gücünü ve ciğer kapasitesini artırmak için boks antrenmanları yaparken boks antrenman maskesi çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bisiklet sporuyla ilgileniyorsanız yüksek rakımlarda performansınızın düşmemesi için bu maskelerle antrenman yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Antrenman Maskesi Fiyatları

Farklı marka ve modellerde üretilen antrenman maskesi çeşitleri ihtiyaç duyduğunuz her türlü özelliği sağlar. Yüze uyumlu bir şekilde tasarlanan ve cilde zarar vermeyen malzemelerden imal edilen antrenman maskeleri, farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Hesaplı antrenman maskesi fiyat seçeneklerine ulaşmak için ÇiçekSepeti üzerinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Antrenman maskesi satın al işlemi sayesinde hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde istediğiniz marka ve modele sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.