İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Antrenman Malzemeleri

Belirli bir spor dalı ile düzenli olarak ilgilenenler ya da sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için egzersiz yapanlara özel antrenman malzemeleri üretiliyor. Bu ürünlerle farklı kas gruplarını çalıştırmak, refleksleri güçlendirmek ya da spor öncesinde bedeni ısıtarak olası sakatlıklardan korunmak mümkün. Reaksiyon toplarından hız paraşütlerine, yer işaretlerinden çeviklik halkalarına kadar sayısız ürünü dünyaca ünlü markaların etiketleriyle ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Saha ve Takım Sporları İçin Farklı Antrenman Malzemeleri

Slalom ve engel setleri takım sporlarının vazgeçilmez antrenman ekipmanları arasında yer alır. Amatör ve profesyonel sporcular tarafından sık sık kullanılan bu ürünler, koordinasyon becerilerini geliştirir ve müsabakalar öncesinde sporcuların kaslarını ısıtmalarına yardımcı olur. Kullanılan zemine çiviyle oturtulan ya da geniş kauçuk tabanlar üzerinde ayakta duran farklı slalom çubukları bulunur. Çivili tasarımları halı sahalarda ve toprak zeminlerde uygulayabilir, kauçuk tabanlı çeşitleriyse tüm zeminlerde tercih edebilirsiniz. Slalom çubuklarını, engel setlerini, altıgen çeviklik halkalarını düzenli bir şekilde kullanarak yaptığınız egzersiz çalışmalarından büyük fayda sağlayabilir, kısa zaman içinde becerilerinizin geliştiğini görebilirsiniz. Slalom ve engel setlerine halihazırda sahipseniz ama kelepçe, çanak, çubuk gibi ek parçalarınız eksikse bu ihtiyaçlarınızı da ÇiçekSepeti’nin ekonomik fiyatları ile gidermeniz mümkün olur.

Dirençli Egzersiz Lastikleri ve Hız Paraşütleri

Fit bir vücuda sahip olmak için spor yapıyorsanız dirençli tasarımlarla daha hızlı yol alabilirsiniz. Özellikle pilates, yoga ve aerobikte kullanılan egzersiz direnç lastiği, vücuda minimum hareketle maksimum enerji harcatır ve sıkılaşma miktarını artırır. El ve ayaklara takılarak kullanılan bu kayışlar hemen hemen tüm kas gruplarını çalıştıran hareketleri yapmanızı sağlar. Bedeniniz esneklik kazanır, denge kabiliyetleriniz gelişir ve kaslarınız belirgin hatlara sahip olur. Farklı ihtiyaçlara göre tasarlanan lastikleri iki ayak bileğinize takarak yürüyebilir, topuklarınıza ve kalçanıza sabitleyerek squat egzersizleri yapabilirsiniz. Antrenman paraşütleri ise sporcuların ekstra hız kazanması ve kardiyo dayanıklılığını artırmak için tasarlanır. Özel taşıma çantalarında yer alan bu ürünü, kemeri sayesinde belinize sarabilirsiniz. Koşu antrenmanları sırasında paraşütün içine dolan hava size mukavemet gösterir ve daha fazla efor harcamanızı sağlar. Bu özel tasarımları ve ikili antrenmanlarda kullanabileceğiniz kaçıp kurtulma kemerlerini ÇiçekSepeti’nin özel indirimleriyle hemen sipariş verebilirsiniz.

Bel ya da Karın Bölgesinde Kullanılan Pratik ve Eğlenceli Ürünler

Günlük hayatın ya da iş programının yoğun koşturmacası içerisindeyken uzun uzun spor yapmaya vakit bulamayabilirsiniz. İşte bu gibi zamanlarda karın ve bel bölgenizi kontrol altında tutmak ve kas kaybı yaşamamak için pratik egzersiz aletleri kullanabilirsiniz. Beauty Body markasının tasarladığı Gym Sixpad ürünü jel pedler sayesinde karın bölgesine yapışır ve kasları titreşimlerle uyarır. Bu titreşimler karın bölgesindeki kasların daha belirgin hale gelmesini sağlar. 6 farklı kullanım modu bulunan ürünü kumandasıyla kolayca yönetebilirsiniz. Bel bölgesini inceltmek isteyenler için de Waist Twisting Disc ürünü bulunur. Ürünü yere koyup üzerine çıkabilir ve kendinizi müziğin ritmine bırakarak belinizi hareket ettirebilirsiniz. Eğlenceli bel egzersizleri için yaylı hula hoop çeşitleri de tasarlanır. Hafif yapılarıyla kolay taşınılan hula hoop’lar aynı zamanda her yaş grubu için de uygundur.

Sağlıklı ve Fit Bir Vücut İçin Olmazsa Olmaz: Su!

Spor egzersizleri ve yoğun antrenmanlar aşırı terlemeye neden olur. Bu sebeple de vücudunuz her zamankinden fazla su kaybı yaşar. Yaptığınız egzersizden iyi bir sonuç almak için sık sık su içmeniz gerekir. Ancak spor sırasında suyu minik yudumlarla içmeli ve egzersiz ritminin bozulmasına izin vermemelisiniz. Spor için özel olarak tasarlanan sulukları kullanarak su kontrolünü sağlamanız mümkün olur. Spor sulukları arasında dayanıklı ve yalıtımlı paslanmaz çelikle üretilen çeşitler bulunur. Özellikle soğuk içecekler için ideal olan çelik suluklar ergonomik yapıları sayesinde de elde kolayca taşınabilir. Dünyaca ünlü markaların etiketini taşıyan suluklar arasında pipetli seçenekler bulabilirsiniz. Sporcuların ihtiyaç duyacağı tüm malzemeler ÇiçekSepeti’nin yüz güldüren fiyatları ile buluşuyor ve size de ekonomik alışverişin keyfini sürmek kalıyor.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.