Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

AnyCast ÇiçekSepeti’nde!

Anycast, internette sorunsuz gezinmenize yardımcı olan yüksek hızlı Wi-Fi dongeları sağlar. Dongelelar akıllı telefonunuzdan, tabletinizden, PC'nizden, projektörünüzden, medya oynatıcınızdan TV'nize içerik aktarmanıza imkân tanır. Anycast, Android ve Microsoft Windows için Miracast standardını, iOS ve Mac OS X için Apple AirPlay yansıtmayı ve ev multimedya uygulaması için DLNA'yı destekler. Markanın dongle'ı, videolarınızı büyük ekran TV'de veya HDMI girişi olan başka herhangi bir cihazda izlemenize izin verir. Anycast cihazların çalışması için bağlanabileceğiniz bir Wi-Fi ağınızın olması gerekir.

Anycast, telefonunuzu projektöre bağlamanıza da olanak tanır. Ekran yansıtma özelliği ile Anycast, telefonunuzdan dilediğiniz görüntüyü projektör aracılığıyla perdeye yansıtmanızı sağlar. Fotoğraf ve video paylaşımı yapmanıza olanak tanıyan Anycast, telefonunuzun Wi-Fi aracılığıyla projektöre bağlanmasına yardımcı olur. Bağlanmak istenilen cihaz bulunduktan sonra Anycast telefon ekranını projektöre aktarır. Herhangi bir projektörü, TV'yi ve daha fazlasını kablosuz olarak bağlayan Anycast, bir dizüstü bilgisayar, telefon veya tabletin ekranını yansıtır. Doğrudan kendi akıllı cihazınızdan sunum yapabilir, film izleyebilir, belgeler oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ekran paylaşımının keyfini çıkarabileceğiniz Anycast ürünlerini, ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Anycast Modelleri ile Kolay Paylaşım

Yeni Anycast ürünleri az güç tüketir ve uzun süre kullanıldığında aşırı ısınma yapmadan cihazı rahat bir şekilde kullanmanızı sağlar. Sesler, videolar, resimler, excel sayfaları, PowerPoint sunumları, PDF ve diğer dosyaların cihazınızdan TV'lere veya projektörlere verimli bir şekilde akışını sağlar. Veri aktarım hızını, 150 MBPS'ye kadar hızlandıran en son Wi-Fi teknolojisi ile birleştirir. Anycast donglelar resmi toplantılar, konferanslar ve sunumlar için pratik bir kullanım sunar. Oyunu da akıllı telefondan büyük ekranlı cihazlar ile paylaşmaya yardımcı olan Anycast, oyun meraklıları içinde ideal bir kullanım sağlar. Tek bir anahtar ile kullanımı kolaylaştıran Anycast kurulum işlemleri için herhangi bir uygulama indirmeye gerek bırakmadan pratik kullanım sunar. Anycast, kompakt tasarımı ve hafifliği ile işe giderken veya seyahat ederken yanınızda kolayca taşımanıza imkan tanır. Anycast fiyatları, ürünün özellikleri ve modeline göre farklılık gösterir. İndirimli Ancast ürünleri için Anycast kampanyalarını takip edebilir veya Anycast outlet ürünlerini inceleyebilirsiniz. Anycast M9 gibi aradığınız uygun fiyatlı Anycast ürünleri için ÇiçekSepeti üzerinden online sipariş verebilir, Anycast iade hakkında bilgi alabilir ve Anycast indirim kodu fırsatlarını yakalayabilirsiniz.