Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Appetite ÇiçekSepeti’nde!

Sevimli dostlarımızın beslenmesi tıpkı bizlerin beslenmesi gibi büyük bir önem taşır. . 1987 yılından beri Effeffe çatısı altında bulunan İtalyan marka Appetite, üretim kapasitesi ve ihracatıyla Avrupa'nın önde gelen markaları arasında yer alıyor.

Birbirinden farklı ihtiyaçlar düşünülerek geliştirilen içerikleriyle Appetite ürünleri, kampanyalı kedi ve köpek mamalarıyla ÇiçekSepeti’nde!

Dört Ayaklı Dostunuz İçin En İyisi Appetite

Patili dostlarımızın her zaman en sağlıklı şekilde beslenmesi için onlara özel olarak hazırlanmış mamaları tüketmelerini sağlamamız gerekir. Etçil beslenmesi gereken kedilerin bu beslenme biçimini aynı zamanda uygun içeriklerle sürdürmeleri gerekmektedir. Doğru miktarda yağ, protein ve karbonhidrat alımı sağlıklı bir beslenme açısından büyük öneme sahiptir. Appetite, hem gıda üretim standartlarını karşılayan tesisleri hem de besin değerlerini koruyan pişirme yöntemleri ile evcil hayvan beslenmesinde oldukça değerli formülleri piyasaya sunmaktadır.

Appetite, ürünlerini 3 temel kategoride hazırlar: Yavru, yetişkin ve kısırlaştırılmış. gelişim döneminde olan patili dostlarımızın beslenme gereksinimlerini karşılayacak protein ve yağ içeriğine sahip ürünlere ek olarak yavrular için özel olarak hazırlanan formüller de bulunmaktadır. Ayrıca emziren ve hamile dört ayaklılar için de ürünleri bulunan Appetite, kalp ve göz sağlığı için çok değerli olan besinleri ürünlerinde bulundurur. Yetişkin hayvanlar için özel olarak formüle edilen Appetite ürünlerinde, bu dönemin gereksinimleri göz önünde bulundurularak daha düşük protein oranına sahip besinler üretilir. Yaşlanmayı yavaşlatmak için E vitamini katkısı ile güçlendirilen bu formüller de dört ayaklı dostunuzun sağlığına olumlu katkılar sağlayacak içeriklere sahiptir.

Birçok mamasında A, D ve E vitaminine ek olarak taurin takviyesi de bulunan Appetite ürünleri, sevimli dostunuz için en iyisini sunar. Siz de onun için en iyisini istiyorsanız Appetite ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla satın alabilir, ev konforunda alışveriş kolaylığını yaşayabilirsiniz.