Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Apple Akıllı Saat ÇiçekSepeti’nde!

Tasarımıyla, özellikleriyle beğeni kazanan Apple akıllı saatler, günlük hayatımızın önemli aksesuarlarından biri haline geldi. Giyilebilir teknoloji ürünleri, birçok farklı fonksiyon sunduğundan hem bağladığınız akıllı telefona hem de bazı sağlık ve aktivite bilgilerinize dair verileri kontrol edebilmenize olanak tanıyor. Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri Apple Watch. Apple Watch Saat, Apple’ın gelişmiş özelliklerini en iyi şekilde kullanıcılara sunuyor. ,

Apple akıllı saat çeşitleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Apple Akıllı saatleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Şık Apple Akıllı Saatler

Apple akıllı saat modelleri, birçok farklı teknolojiye sahip. Bu sayede kullanıcılarına büyük faydalar sunan ürünler, teknik özellikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Ürünler, gelişmiş sensör teknolojileri sayesinde kalp atış hızınızı takip edebiliyor. Bu şekilde hem günlük hayatınızdaki hem de aktiviteleriniz sırasındaki kalp atış hızınızı görebilirsiniz. Farklı aktivite seçenekleri sunan Apple akıllı saatler, yaptığınız aktivitede yaktığınız kaloriyi takip edebilmenize katkı sunuyor. Bu aktivite seçenekleri yalnızca spor salonunda yaptığınız aktiviteleri kapsamıyor. Havuzda, denizde de Apple akıllı saatinizi güvenle, korkmadan kullanabilirsiniz. Su altında belli bir seviyeye kadar dayanıklılık gösterebilen saatler ile hayatınızın her anında, her türlü aktivitenizde ürünü giyilebilir, teknolojiden faydalanabilirsiniz. Geniş kapasiteye sahip olan Apple akıllı saat modelleri, verilerinizi telefonunuzun yanı sıra bileğinizde de saklayabilmenize ve tek tıkla bu verilere ulaşabilmenize katkı sunuyor. Çeşitli bağlantı özellikleri sayesinde iPhone’larınızla mükemmel bir uyumluluk gösteren Apple akıllı saat modelleri, gelişmiş işlemcileri, işletim sistemleri ve daha fazlasıyla ihtiyaç ve isteklerinizi karşılamayı başarıyor.

En çok tercih edilen Apple akıllı saat modelleri arasında Apple Watch Seri 3, Apple Watch SE ve Seri 6, Watch gibi modeller yer alıyor.. Ürünler, modellerinin yanı sıra kadran boyutları ve kordon tasarımlarıyla da değişiklik gösteriyor. 38 mm, 40 mm, 42 mm gibi kadran boyutlarının yanında uzay grisi, gümüş, siyah gibi farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Mevcut renk seçeneklerinin yanı sıra ayrı olarak satışa sunulan kordon modellerini de tercih ederek saatinizi kişiselleştirebilir, kendi Watch modelinizi yaratabilirsiniz.

Online alışverişe özel indirimli Apple akıllı saat ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Apple akıllı saatler ayağınıza gelsin.