İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Aprilla

Yenilikçi kişisel bakım cihazları ve ev aletleri üreten Aprilla kullanıcı dostu tasarımlarıyla ön plana çıkar. Saç ve sakal bakım ürünlerinden dijital basküllere kadar pek çok ürün çeşidine imza atar. Hızlı ve etkili bir kişisel bakım deneyimi yaşamak isterseniz Aprilla ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Fonksiyonel ve şık tasarımlı Aprilla ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Fonksiyonel Aprilla Bakım Aletleri

Aprilla el, ayak, saç ve sakal bakımına özel elektronik aletleriyle beğeni kazanır. Kadın ve erkeklerin farklı ihtiyaçlarına yönelik ürünler ortaya koyar. Aprilla F tıraş makinesi saç ve sakalları şekillendirme işlemlerini pratik biçimde yapmanıza yardımcı olur. Kulak, burun, ense gibi kıvrımlı ve ulaşılması zor alanlarda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saç ve sakal şekillendirmede etkili sonuçlar almanızı sağlayan Aprilla ürünleri arasında kablolu ve kablosuz kullanıma uygun olanları bulabilirsiniz.

Yüz temizliği ve masajı için tasarlanan Aprilla ürünleri de vardır. Hızlı ve etkili bir cilt temizliği için Aprilla’nın yenilikçi tasarımlarından faydalanabilirsiniz. Aprilla 1025 baskül formunu korumak isteyenler için oldukça kullanışlı bir üründür. Dijital ekranlı ve cam tasarımlı baskülleri keyifle kullanabilirsiniz. Aprilla markalı saç şekillendiricilerle profesyonel salonlarda yapılmış gibi görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Aprilla Ürünleri

Aprilla ürünleri kadın ve erkeklerin kişisel bakım ihtiyaçlarına uygun özelliklerle üretilir. Kablosuz kullanım seçeneği bulunan Aprilla 3005 tıraş makinesi sayesinde pratik bir tıraş deneyimi yaşayabilirsiniz. İşe, okula ya da bir davete hazırlanırken kuaföre gidecek vaktiniz yoksa Aprilla’nın tasarladığı saç şekillendirici çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Aprilla ürünleri arasında el, ayak ve cilt bakımı için kullanabileceğiniz fonksiyonel pek çok ürün bulunur.

Az yer kaplayan Aprilla markalı bakım aletleri sayesinde hızlı ve kolay bir kişisel bakım süreci geçirebilirsiniz. Aprilla fiyat aralıkları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Markanın tasarımları her bütçeye uygun aralıklarda yer alır. Kampanya fırsatlarından yararlanarak Aprilla ürünlerine indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri özel günlerde sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Şık tasarımlı ve kullanımı kolay olan Aprilla ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.