Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Aqua di Polo Ürünleri

1987 yılında Buenos Aires’te ilk defa düzenlenen Dünya Polo Şampiyonası’ndan esinlenerek hazırlanan Aqua di Polo markası, İtalyan tarzın modern temsilcileri arasında yer alıyor. Aqua di Polo; güçlü ve dayanıklı saatleri, kaliteli gözlükleri, parfümleri, çantaları ile moda anlayışına yön veriyor. Aqua di Polo ürünleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Klasikleşmiş İtalyan tarzını çağdaş çizgilerle bir araya getirerek harmanlayan ve koleksiyonlarını bu doğrultuda tasarlayan Aqua di Polo; modern hayatta erkek ve kadınlara özgü geliştirdikleri ürünlerle tarzınızı ortaya çıkarmanızı sağlıyor. Aqua di Polo ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Aksesuarın Öncü Modelleri Aqua di Polo

Şehir yaşamına uygun tasarladıkları aksesuarlar ile Aqua di Polo, özellikle güneş gözlükleriyle dikkat çekiyor. Kaliteli ve dikkat çeken tasarımlara sahip güneş gözlükleri tasarlayan marka, modern gözlük çerçeveleri ile şehirli ve modern stilinizin en önemli tamamlayıcıları oluyor. Aynı zamanda koleksiyonda yer alan çantalarıyla tarzınızı destekliyor ve farklı renk, model seçenekleriyle size aksesuar anlamında bir zenginlik sunuyor. Bel çantaları, sırt çantaları, unisex modeller gibi birçok çanta tasarımına sahip Aqua di Polo markası; aksesuar konusunda en büyük destekçiniz olmaya aday!

Aqua di Polo; sadece aksesuar değil aynı zamanda kaliteli ve kalıcı parfümlere de imza atıyor. Şehrin dinamiklerine uygun, benzersiz kokularla harmanlanan parfümler ile tarzınızı ortaya çıkarabilir ve baş döndürebilirsiniz. Akıllı saat trendine de farklı bir bakış açısıyla ve tarzla katılan Aqua di Polo, aynı zamanda retro modellere sahip saatleriyle de dikkat çekiyor.

Siz de Aqua di Polo ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.