Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Aqua Di Polo 1987 Parfüm

Aqua Di Polo 1987, son dönemde ülkemizde oldukça popüler olan bir moda ve aksesuar markasıdır. Markanın kökeni ve isminin 1987 yılına dayandığı düşünülse de, genel olarak moda dünyasında genç ve dinamik bir marka olarak konumlanmıştır. 1987 yılında Buenos Aires’te düzenlenen ilk Dünya Polo Şampiyonasından esinlenen Aqua di Polo markası altında tasarım kokular, çantalar, saatler ve güneş gözlükleri gibi birçok seçenek sunulmaktadır. Aqua Di Polo, çeşitli moda ürünleri sunmasının yanı sıra parfüm sektöründe de kendine sağlam bir yer edinmiştir. Marka, genellikle genç kitleye hitap eden tasarımlar ve kokularıyla bilinmektedir.

Aqua Di Polo 1987 parfüm koleksiyonu, hem erkekler hem de kadınlar için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Parfümler, modern ve şık tasarımlarıyla dikkat çekerken, birçok farklı kişilik ve tercihe hitap eden geniş koku çeşitliliği ile ön plana çıkmaktadır. Markanın parfümleri, taze ve ferah notaların yanı sıra, daha yoğun ve karizmatik kokuları da içermaktedir. Bu çeşitlilik, kullanıcıların farklı durumlar ve mevsimler için ideal olan parfümü bulmalarına olanak tanır. Aqua Di Polo 1987 parfümlerinde kullanılan esanslar, kalite ve dayanıklılık açısından yüksek standartlardadır. Marka, müşterilerine uzun süre kalıcı ve etkileyici koku deneyimleri sunmayı amaçlar. Ayrıca, Aqua Di Polo'nun parfümleri, sofistike ve göz alıcı ambalaj tasarımları ile de gözlere hitap etmektedir. Özel şişe tasarımları, parfümün kendisi kadar özel ve dikkat çekici olacak şekildedir. Böylece parfümler, kullanıcılar için hem bir moda ifadesi hem de kişisel zevkleri yansıtan bir aksesuar haline gelmektedir.

Marka, fiyat-performans açısından da rekabetçi bir konumda yer almaktadır. Aqua Di Polo 1987, kaliteli ve özgün parfümleri makul fiyatlarla sunarak geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedeflemektedır. Bu strateji, özellikle genç ve moda bilincine sahip tüketiciler arasında markayı popüler bir seçenek haline getirmiştir. Sunduğu geniş koku çeşitliliği, kaliteli esanslar, dikkat çekici tasarımlar ve uygun fiyat politikası ile tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam eden Aqua Di Polo 1987 markasının tüm parfüm çeşitlerini Çiçeksepeti'nde bulabilirsiniz.

En Çok Beğenilen Aqua Di Polo 1987 Parfümleri

Aqua Di Polo 1987 markası, birçok farklı koku notasına sahip özel parfümler sunmaktadır. Markanın en çok beğenilen parfümlerinden bazıları şu şekildedir:

  • Aqua di Polo 1987 La Rocca Sense: Canlılıgı, enerjisi ve çekiciligi ile Aqua di Polo La Rocca Sense sizi özgür hissettirecek! Notalarında bulunan kahve ve çiçek kokularının zıtlığından doğan çarpıcı koku ile kendinizi her zaman iyi hissedeceksiniz. Parfümün üst notalarında kırmızı karabiber, armut, portakal Çiçegi; orta notalarında kahve, acı badem, meyan kökü, yasemin; alt notalarında ise vanilya, sedir, kasmir agacı ve paçuli bulunmaktadır.
  • Aqua Di Polo 1987 Gran Paradiso: Bir maceraperestin kokusu olan Gran Paradiso Sport açılış notalarındaki greyfurt, deniz ve mandalina tonlarının verdiği ferahlığı, doğaya karşı olan tutkusuyla harmanlıyor. Güçlü alt notalarında yer alan amber, mese yosunu, laden ve guaiac ağacı tonlarıyla ise taze bir günün tüm duygularını hissedeceksiniz.
  • Aqua di Polo 1987 Omodeo: Omodeo Sense'in üst notalarındaki mandalina, zencefil, su ve yasemininin şehvetli kokusu ile cazinebinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Orta notalardaki tuzlu vanilya eşliğinde çiçeksi koku ise sizi etkileyici ve esşiz hissettirecektir. Gündelik kullanım için harika bir seçenek olan bu parfümü kesinlikle denemelisiniz.
  • Aqua Di Polo 1987 Red: Kokunuzla meydan okuyun! Aqua di Polo 1987'nin yeni koleksiyonundan Gran Paradiso Red! Parfümün üst notalarında tarçın kabuğu, meyvemsi notalar; orta notalarında odunsu notalar, sandal ağacı; alt notalarında ise meşe yosunu ve vanilya bulunmaktadır.
  • Aqua di Polo 1987 Dolcedorme Extreme: Adrenalinin karşı konulmaz çekiciliği ve ele avuca sığmaz enerjisi Dolcedorme Extreme ile sizinle olacak! Nane, lavanta ve bergamotla enerjik bir açılış yapan parfüm, orta notalarda sedir, geranium ve meşe yosunu; alt notlarında ise misk, vanilya ve amber ile meydan okuyucu tavrını ortaya koyuyor.

Birbirinden güzel ve özgün kokulara sahip Aqua di Polo 1987 parfüm çeşitlerini Çiçeksepeti'nde bulabilir, güvenle sipariş edebilirsiniz.