İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebekler için Arabada Güvenlik Ürünleri

Çocuklu ailelerin güvenle seyahat etmesini sağlayan arabada güvenlik ekipmanları sayesinde eğlenceli yolculuklara çıkabilirsiniz. Çocukların konforlu ve rahat bir gün geçirmesini sağlayan araç içi güvenlik önlemleriyle içiniz rahat eder. Sevimli hayvan figürleri, canlı ve parlak renklerle tasarlanan arabada güvenlik ürünleri çocukların ilgisini çeker. Böylece, uzun yola çıktığınız tatil zamanlarında çocukların yol boyunca güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. Şehir içi ve şehir dışı yolculuklarınızda arabada güvenlik ürünleri ile daha sağlıklı bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Kolay takıp çıkarılabilen bu ürünler, aracınızda bebeğinizle birlikte seyahat ettiğiniz zamanlarda hayatınızı kolaylaştırır. Yalnız seyahat ettiğinizdeyse, pratik bir şekilde bu güvenlik önlemlerini kaldırabilirsiniz.

Güneşlik Ürünleri ile Konforlu Yolculuk

Yaz aylarında tatile giderken bebek ve çocuklar oto koltuğunda güvenle seyahat edebilirler. Ancak uzun süreli gezilerde güneşin sıcaklığı ve göz yoran parlaklığı çocukları huzursuz edebilir. Vantuzlu güneşliklerle bebeğinizin oturduğu alanı gölgelendirebilirsiniz. Loş ışıkta dinlenen ve uyuyan bebeğiniz yolculuk boyunca daha keyifli olur. Makaralı ve stor güneşlikle yol boyunca arabanın içini serin tutabilirsiniz. PVC malzemeden üretilen güneşlikler, güneş ışınlarına karşı da koruyucudur. Tüm araçlara uyum sağlayan bu ürünler kolay çıkarıldığı için mevsimsel koşullara göre kullanılabilir.

Arabada güvenlik ürünler arasında yer alan güneşlikler;

  1. Kolay yapıştırılan vantuzları sayesinde pratik bir seçenektir. 
  2. Siyah tül yapısı güneş ışınlarını engeller. 
  3. Çıkarılıp temizlenmesi son derece kolaydır. 
  4. Güneşi büyük oranda engellediği için araç içini daha serin tutar. 
  5. Farklı ölçülerde bulunduğu için her araca uyum sağlar.

Bebeklerin ve çocukların yolculuk anlarını daha konforlu yapan güneşliklerle sakin bir yol deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle güneşe karşı hassasiyeti olan çocukların ihtiyaç duyduğu bu ürün ile aracınızın içini kolaylıkla gölgelendirebilmeniz mümkündür. Güneş ışınlarının araç içine girmesini engelleyebilir ve loş bir ortam yaratabilirsiniz. Hafif ışıklar ile yolculuk yapan çocuklar, seyahat anında daha iyi dinlenebilir ve tatilin tadını doyasıya çıkarabilir.

Arabada Bebek Var Uyarısı

Araç camlarında yer alan arabada bebek var uyarısı, trafikteki araçların daha dikkatli davranmasını sağlar. Bebek olan araçlarda bu uyarının yer alması güvenlik için önem taşır. Tişört şeklinde tasarlanan ve araba camına ya da dikiz aynasına asılan arabada bebek var uyarısı, bebeğinizin ismiyle kişiselleştirilebilir. Aile yolculuklarında keyifli ve sevimli bir görüntü oluşturan bu uyarı ile aracınızı süsleyebilirsiniz. Kız ve erkek bebekler için hazırlanan özel tasarımlarla bu uyarı ürünleri, bebeğinizin keyifli bir yolculuk geçirmesini de sağlar.

Bebek Dikiz Aynası ile Güvenli Seyahat

Ebeveynlerin araç kullanırken oto koltuğundaki bebeklerini kontrol etmesini sağlayan bebek dikiz aynası çeşitleri ile güvenle seyahat edebilirsiniz. Bebeklerin yolculuk anlarında sıkılması ve ağlaması sık yaşanan bir durumdur. Bebek dikiz aynası sayesinde araç kullanırken bebeğinizle ilgilenebilirsiniz. 360 derece dönebilen bebek dikiz aynası modelleri sayesinde bebeğinizi görüş alanınıza alabilirsiniz. Uyurken ya da bir şeyler atıştırırken bebeğinizi kontrol edebilir, herhangi bir durumda müdahale edebilirsiniz.

Çocukların yolculuk sırasında uyuyup dinlenmesi huzurlu bir seyahat deneyimi için önemlidir. Emniyet kemeri yastığı çeşitleri sayesinde bebeğinizin güvenliğini sağlarken konforunu da arttırabilirsiniz. Araç içi güvenlik önlemlerinin yanında yaşam alanlarını da bebeğinizin güvenliği için düzenlemeniz gerekir. Klozet kilidi, ocak gaz düğmesi kilidi, vidasız köşe kilidi gibi güvenlik ürünleri ile bebeğinizin sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olabilirsiniz.

Siz de bebeğinizin güvenli bir yaşam sürmesi, çocuğunuzun keyifli ve konforlu yolculuk deneyimi yaşaması için arabada güvenlik önlemlerini değerlendirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin erişilebilir fiyat ayrıcalığı ile sunduğu fonksiyonel ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.