Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Araç İçi Şişme Yatak Çiçeksepeti’nde

Araç içi şişme yataklar çakmaklık girişten bağlantı yapılan pompalar sayesinde kısa sürede kullanıma hazır hale gelir. Uzun yolculuklarda çocuklarınızın rahatı veya tatil sırasında aracınızda konaklama yapabilmek için araba yatağı çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Arka koltuk yatağı olarak pratik bir şekilde hazırlanan yatak, koltukların üzerine tam olarak oturur. Bu sayede kayma yapmaz ve konforlu bir uyku imkanı sunar. Siz de arabanızda kullanmak için araba arkası yatak çeşitlerini Çiçeksepeti’nden sipariş verebilirsiniz.

Araç İçi Şişme Yatak Modelleri

Seyahat sırasında küçük çocukların rahat etmesi ve uyuyabilmesi için güvenli bir alan yaratmak önemlidir. Arka koltuk yatağı bu amaçla tasarlanmış olan bir üründür. Yatağı hazır hale getirmek için birkaç dakika beklemeniz yeterli olur. Aynı şekilde toplarken de kısa sürede söndürerek bagajda saklayabilirsiniz. Araba için şişme yataklar üretilirken birkaç bölümden oluşan parçalar halinde tasarlanır. Bu sayede dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Arabanızın koltuk ölçülerine göre farklı boyutlarda üretilen ürünlerden birini seçebilirsiniz. Araç şişme yatak çeşitleri aynı zamanda doğa aktivitelerinde, deniz ve havuzda da kullanılabilen işlevselliğe sahiptir. Dilerseniz yatağı koltuk gibi de ayarlayabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde size konfor sağlayan şişme araba yatağı ile pratik çözümler yaratabilirsiniz.

Araç yatağı kompakt bir ürün olarak hazırlanır. Paket içeriğinde yatağı şişirebilmenizi sağlayan pompa, yatak, yastık, taşıma çantası ve yama bulunur. Bu sayede arabanızı ev konforuna dönüştürebilirsiniz. Araç içi şişme yatağın yanında gönderilen yama sayesinde olumsuz bir durumla karşılaştığınızda, yamayı kullanarak yatağınızı tamir edebilirsiniz. Şişme oto yatak çeşitlerini uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Tüm Otomobillere Uyan Araç İçi Şişme Yatak Alternatifleri

Araç içi şişme yatak tüm otomobillere uyumlu olarak hazırlanır. Bazı modellerin yan bölümlerinde çarpmaya engel olan ekstra bir yastık bulunur. Tek veya çift yastıkla üretilen araç yatağı alternatifleri ile arabada uyumak konforlu hale gelir.

Arabanın arka koltuğuna yerleştirilen şişme yatak aynı zamanda tatillerde konaklamak için ekonomik bir seçenektir. Yatak şişirildiğinde iki kişinin rahatlıkla uyuyabileceği büyüklüğe ulaşır. Seyahat sırasında çocuklarınızın oyun oynayabileceği ve istediklerinde uzanabilecekleri bu alanda güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Yumuşak yapısı çarpma ve darbelere karşı çocukları korur. Alt bölümünde kullanılan destekleyici parça boşlukları doldurduğu için konforlu hissedersiniz.

Araba içi yatak temizliği yapılırken nemli bir bezle silmeniz yeterli olur. Yumuşak dokusu sayesinde konforla uyuyabilirsiniz. İsterseniz yatağın üzerine çarşaf sererek kullanabilirsiniz. Mevsime göre yanınıza battaniye, yorgan veya pike gibi örtü çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kısa Sürede Hazır Hale Gelen Araç İçi Şişme Yataklar

Açık havada kamp yaparken veya piknik de koltuk olarak kullanabileceğiniz araç arka koltuk yatağı farklı renkleriyle ilgi çeker. Zevkinize göre istediğiniz bir rengi tercih edebilirsiniz. Araba yatakları ile dilediğiniz yerde kalmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Uygun fiyatlı araç içi şişme yatak çeşitleriyle bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz.

Araç içi yatak modern dizaynıyla estetik çizgilere sahip bir üründür. Arka koltuğu tamamen kaplar ve yol boyunca sarsıntıdan etkilenmez. Bir defa şişirdiğinizde uzun süre dayanır ve sönmez. Bu sayede sabaha kadar rahatça uyuyabilirsiniz. Şişme pompasıyla aynı zamanda yatağınızı söndürebilirsiniz. Böylece yatağınızı katlayıp çantada taşıyabilirsiniz.

Araba arka koltuk yatağı outdoor aktivitelerinin de önemli bir parçasıdır. Tüm gün yaptığınız uzun yürüyüş, tırmanma veya yüzme aktivitelerinden sonra bedeninizin rahatlamasına destek olur. Yumuşak bir yerde oturmak veya uzanmak için ucuz araba şişme yatak ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Farklı alanlarda da kullanabileceğiniz en iyi şişme yatak alternatiflerini Çiçeksepeti’nden satın alabilirsiniz.